9 Temmuz’da Maltepe’deyiz

15 Haziran’da Ankara Güvenpark’tan başlayan ‘AdaletYürüyüşü’, 9 Temmuz Pazar günü İstanbul Maltepe’de bulunan Adliye Sarayı önünde yapılacak mitingle son bulacak.

Güncel Hit: 224 / Yorum: 0 / 4 Temmuz 2017 23:59
9 Temmuz’da Maltepe’deyiz
-A +A


CHP milletvekili Utku Çakırözer Eskişehirlilere 9 Temmuz’da Maltepe’de yapılacak olan büyük mitinge katılım çağrısı yaptı.
CHP milletvekili Utku Çakırözer Adalet Yürüyüşü’nün 20’nci gününden yaptığı açıklamasında, “Tüm yurttaşlarımızı 9 Temmuz’da Maltepe'deki büyük buluşmaya bekliyoruz. Maltepe'den güçlü bir hak, hukuk, adalet sesi yükselecek.  Adalet isteyen milyonlarla omuz omuza, kol kola hep birlikte olalım” çağrısında bulundu.Hukuk devletinin, can ve mal güvenliğinin teminatının adalet ve demokrasi olduğunu vurgulayan Çakırözer, “Bizler demokrasiyi, insan haklarını, birlikte yaşamayı, adaleti savunuyoruz. Huzurlu bir Türkiye istiyoruz. Bunu da parlamenter demokratik sistemle gerçekleştirebileceğimize inanıyoruz. O açıdan bu talepler geniş halk kesimlerince sürekli dile getirilebilirse biz gelecekte çok daha güçlü olacağız. Türkiye tam bağımsız ve demokratik bir ülke olana kadar mücadelemizi sürdüreceğiz” diye konuştu. HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
EAL öğrencileri İspanya’da

EAL öğrencileri İspanya’da

16:52 28 Haziran 2017
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti