ADALET İÇİN TEK VÜCUT OLDULAR

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet Yürüyüşü’ne Eskişehir’den destek gelmeye devam ediyor. Adalar’da toplanan yaklaşık dört yüz kişilik grup sloganlar atarak ESPARK AVM önüne yürüdü.

Güncel Hit: 189 / Yorum: 0 / 18 Haziran 2017 23:29
ADALET İÇİN TEK VÜCUT OLDULAR
-A +A


CHP İl Teşkilatı’nın çağrısıyla düzenlenen yürüyüşe Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Milletvekili Utku Çakırözer ve siyasi parti temsilcileri de katıldı.
Adalar da toplanan grup‘Gün gelecek devran dönecek’, ‘AKP halka hesap verecek’, ‘Bu daha başlangıç mücadeleye devam’, ‘Faşizme karşı omuz omuza’, ‘Kurtuluş yok tek başına ya hep beraber ya hiç birimiz’ sloganları atarak ESPARK AVM’nin önüne kadar yürüdü. Yürüyüş sonrasında açıklama yapan CHP İl Başkanı Sinan Özkar, “Sevgili Eskişehirliler her işte bir hayır vardır. AKP’nin bu uygulamaları birbirine benzemeyen ama ortak ideali olan, ülkemizle ilgili ortak düşüncesi, ortak idealleri olan insanları bir araya getirdi. Ne mutlu bir aradayız. Ne mutlu birbirine benzemeyen, ayrı olan ama bu ülke için çalışan, bu ülke için fedakârlık etmeyi, hayatını dahi ortaya koymayı bir hedef sayan bu kitleyi bir araya getirdiniz. Bu kitle, bu insanlar, bu ülkenin menfaatinden yana olanlar sizin iktidarınızın sonunu getirecektir. Kendi ipinizi çektiniz bu insanları bir araya getirdiniz” diye konuştu. MELTEM KARAKAŞ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Kitap mezatı yapılacak

Kitap mezatı yapılacak

17:32 28 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti