ADRESE ULAŞTI

CHP’nin organize ettiği Adalet Mitingi hakkında değerlendirmelerde bulunan siyasi parti il başkanları, Türkiye’de milyonların adalet talebi etrafında birleştiğini söyledi. SP İl Başkanı Fesih Bingöl, “Biz bu yürüyüşü çok değerli ve anlamlı buluyoruz. Oradaki mesaj adrese ulaşmıştır” dedi.

Güncel Hit: 430 / Yorum: 0 / 12 Temmuz 2017 19:00
ADRESE ULAŞTI
-A +A


ÇOK ANLAMLI VE DEĞERLİ
Adalet kavramını içeren bir yürüyüşün çok anlamlı ve değerli olduğuna dikkat çeken Saadet Partisi İl Başkanı Fesih Bingöl, “Adalet kavramını içeren bir yürüyüşün çok anlamlı ve değerli olduğunu Saadet Partisi olarak baştan kabul ettik.Bu ülkenin adalet, hukuk, dış politika ve üretim, iç siyaset anlamında ciddi problemleri var. Bu kanunlar Meclis’te çıkartılıyor. O sebeple Kılıçdaroğlu, koşar adımlarla Meclis’te üzerine düşeni de yapmalı” dedi.
ÖNEMLİ GÖREV DÜŞÜYOR
Adalet Mitingini Türk milletinin sağduyulu hareketi olarak tanımlayan Demokrat Parti İl Başkanı Nazım Dölekçekiç, “O miting sadece CHP’nin değil toplumun tüm kesimlerinin mitingiydi. Bizler adalete inanıyoruz. Şuan Türkiye’de adalete, yargıya müdahale var. Adaletin korunması, hukukun üstünlüğü için hepimize önemli görevler düşüyor” şeklinde konuştu.
KİTLELERE UMUT OLMUŞTUR
Kılıçdaroğlu’nu yürüyüş ve miting sebebiyle tebrik ederek sözlerine başlayan LDP İl Başkanı Önder Artan, “Geçmişte hatalarından dolayı kendisini çok eleştirdik ama bugün bir toplumda en ihtiyaç duyulan değer, adalet için, yaz sıcağında 450 km. yolu yürümesi ve toplumda duyarlılık yaratmış olması büyük takdir hak eden bir duruştur” dedi. MELTEM KARAKAŞ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
EAL öğrencileri İspanya’da

EAL öğrencileri İspanya’da

16:52 28 Haziran 2017
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
İsim çok aday yok!

İsim çok aday yok!

19:34 10 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti