AKADEMİK ÇALIŞMALARI DESTEKLEYECEĞİZ

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile göreve başlayan Vali Özdemir Çakacak’ı makamında ziyaret ederek, ‘Hayırlı olsun’ dedi.

Güncel Hit: 113 / Yorum: 0 / 5 Temmuz 2017 15:41
AKADEMİK ÇALIŞMALARI DESTEKLEYECEĞİZ
-A +AEskişehir’in sosyo-ekonomik gelişimine katkı sağlayan Anadolu Üniversitesi’nin yüksek eğitim kalitesi ile şehrin çağdaş, modern ve yüksek yaşam kalitesine ışık tuttuğunu ifade eden Vali Çakacak, ziyaretten duyduğu memnuniyetini aktardı. Valilik olarak akademik çalışmalara her zaman destek vereceklerini bildiren Vali Çakacak, dünyanın önde gelen üniversiteleri arasında yer alan Anadolu Üniversitesi ile birlikte güzel işler yapmak istediklerini dile getirdi.
Eskişehir’in eğitim kalitesini daha ileriye götürmek için gece gündüz çalıştıklarını söyleyen Rektör Gündoğan ise, Anadolu Üniversitesi’nin pek çok ilke imza atmış bir üniversite olduğunu kaydetti. Rektör Gündoğan, “Anadolu Üniversitesi, en son teknolojik olanaklarla donatılmış bölümlerinde, her biri alanında en iyisi olmaya çalışan ve tüm zamanını öğrencileriyle paylaşan geniş öğretim kadrosuyla öğrencilerini, yaratıcı ve dinamik eğitim ortamlarında geleceğin en iyileri olarak hazırlamak üzere çalışmaktadır” diye konuştu. HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
EAL öğrencileri İspanya’da

EAL öğrencileri İspanya’da

16:52 28 Haziran 2017
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
İsim çok aday yok!

İsim çok aday yok!

19:34 10 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti