Aman dikkat!

Güncel Hit: 103 / Yorum: 0 / 5 Temmuz 2017 15:47
Aman dikkat!
-A +A


Yenikent Mahallesinde yol çalışmalar sonucunda bir caddede ortaya çıkan yaklaşık yarım metre uzunluğundaki boru, kazalara davetiye çıkartıyor.
Yenikent Mahallesi Piri Reis caddesi üzerinde yapılan çalışmalar sebebiyle yolun tam ortasında duran sert plastik boru sürücülere zor anlar yaşatıyor. Yol kenarında yapılan alt yapı çalışmaları sonucu ortaya çıktığı tahmin edilen boru sebebiyle, sürücüler karşı şeride geçmek zorunda kalıyor. Boruyu sonradan fark eden sürcüler ise ani manevralar yaparak borudan kaçıyor. Sürücüler borunun kaldırılmasını istiyor. Ortalama on gündür yolun bu halde olduğunu söyleyen vatandaşlar, bu durumun maddi ve manevi zarara yol açabileceğinden endişelendiklerini belirtiyor. 
Borunun, muhtemelen yol kenarında yapılan bir alt yapı çalışması sonucu bu şekilde ortaya çıktığını anlatan vatandaşlar, "Yaklaşık yarım metre uzunluğunda dik bir şekilde duran borunun ilk bakışta plastik mi, metal mi olduğunu anlamak mümkün değil. Zaten sürücüler araçları ile seyir halinde iken buna fark edemezler. Aniden boruyu fark eden sürcüler manevra yaparak araçları ile boruyu çarpmamaya çaba gösteriyor. Bu da yoğun trafik yaşanan yolda muhtemel kazalar için ciddi bir risktir. Çok sert plastik olan bu boru araçlara da zarar verebilir. Bunun günlerdir fark edilmemesi ve hala ortada durması çok ilginç" diye belirttiler. İHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Kitap mezatı yapılacak

Kitap mezatı yapılacak

17:32 28 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti