ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

Hiçbir karşılık beklemeden, fedakarca bizlere emek veren annelerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Değeri bir güne sığmayacak olan ‘anne’lerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Güncel Hit: 169 / Yorum: 0 / 13 Mayıs 2017 23:41
ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
-A +A


Vali Azmi Çelik: “Varlıklarıyla hayata anlam katan, şefkat dolu yürekleriyle çocuklarına yol gösteren, din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin yardımlaşmayı, karşılıklı saygıyı ve kardeşçe yaşamayı öğrendiğimiz annelerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Hayata başlarken ilk öğretmenimiz annelerimiz, geçmişten devraldıkları bilgi ve tecrübe birikimini şefkat ve sevginin imbiğinden geçirerek çocuklarına aktarırlar.”
-----
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen: “Sevginin, bağlılığın ve fedakârlığın eşsiz temsilcisi ve en değerli hazinemizdir. Onlar yalnızca çocuk yetiştirmiyor, vatanın geleceğinin güvencesi olan gençlerimizi sabırla, her türlü zorluğa katlanarak büyütüyorlar. Karşılık beklemeden vermenin, bağışlamanın, hoşgörünün, şefkatin ve eşsiz sahiplenişin mimarları olan annelerimize haklarımızı ödememiz mümkün değil.”
-----
AK Parti Milletvekili Harun Karacan: “Başta aziz şehitlerimizin anneleri olmak üzere, üzerimizde ödenemez hakları bulunan, yürekleri bitmez, tükenmez artan bir sevgiyle çarpan tüm annelerimizin ve yüreği annelik hisleriyle dolu olan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutlarım.”
----
AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay: “Hiçbir sevgi annenin çocuğuna olan sevgisine benzemez, hiçbir sevgi anne sevgisinin yerini alamaz. Anneler belki her şeyi göremezler ama kalpleriyle duyarlar, her zaman içlerinde yaşarlar.”
----
CHP Milletvekili Gaye Usluer: “Anne olmak kolay değil, hele de bizim coğrafyamızda. Bizim kadınlarımız anne olarak doğmuş adeta. Bu topraklarda annelerin elleri de toprağına benzer; verimlidir, şefkatlidir ve de emeğinin çizgileri belirgindir o ellerin. İşte o ellerin her birini öpüyorum.
----
CHP Milletvekili Utku Çakırözer: “Engelleri aşmanın en temel yolu karşılıklı sevgidir. Onun için birbirimizi sevelim, birbirimizin sorununu kendi sorunumuz, sevincini kendi sevincimiz bilelim. Böylece hep birlikte bütün engelleri aşabiliriz. bizlerin üzerinde de emeği büyük olan annelerimizdir”
----
CHP Milletvekili Cemal Okan Yüksel:“Annelerimize verilebilecek en güzel hediye çocuklarının güvende yaşayabileceği, yarınlara umutla baktığı, kanlı alçak pusularda veya siyasi çıkarlar uğruna ülkesinden kilometrelerce uzakta şehit düşmediği aydınlık ve barış dolu bir Türkiye’dir.”
----
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç: “En mutlu anlarımızda olduğu gibi, başa çıkamadığımız tüm güçlüklerde sığındığımız, yanımızda olacağını bildiğimiz annelerimizin tüm bunların karşılığında bizden tek beklentisi, içimizdeki sevgi, şefkat ve ilgiyi onlara göstermek ve hissettirebilmektir.”
----
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt:“Anne sevgisi, sevgilerin en kutsalı ve kıymetlisidir. Karşılıksız sevgileri, bitip tükenmek bilmeyen özverili annelerimiz; her zaman yol gösterici olan yaşam deneyimleri ile geleceğe umutla bakmayı ve mücadele etmeyi öğretti bizlere.”

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti