Asla vazgeçmeyeceğiz

Güncel Hit: 152 / Yorum: 0 / 9 Şubat 2017 18:40
Asla vazgeçmeyeceğiz
-A +A


CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, referandum öncesin çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Diş Hekimleri Odası’nı ziyaret eden Çakırözer, “Herkese değişikliğin bu ülkeye neler kaybettireceğini bıkmadan usanmadan anlatacağız. Asla vazgeçmeyeceğiz” dedi.
Milletvekili Çakırözer, Eskişehir Diş hekimleri Odası yönetimi ile bir araya geldi. Çakırözer, Başkan Cihat Arkan ve yönetim kurulu üyelerine yeni Anayasa değişikliği referandumu öncesinde partisinin ve kendisinin görüşlerini aktardı.
Türkiye’nin çok kritik bir oylamadan geçeceğini vurgulayan Çakırözer, referandumun sadece bir CHP meselesi olmadığını ifade etti. Oylanacak maddelerin tüm ülkenin meselesi olduğunu savunan Çakırözer, “Herkese değişikliğin bu ülkeye neler kaybettireceğini bıkmadan usanmadan anlatacağız. Son güne, son ana kadar her kesime değişikliğin yaratacağı sıkıntıları söyleyeceğiz. Bu konuda meslek odalarımıza da büyük görev düşüyor. Asla vazgeçmeyeceğiz. Nasıl olsa hayır çıkacak ya da nasıl olsa Evet denilecek fikrine düşüp asla gevşemeyeceğiz. Milletin hayır demesi için paketin içeriğini anlatacağız” dedi. ESRA ÜNLÜ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Olumlu gelişmeler var

Olumlu gelişmeler var

19:25 21 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti