Bakan Avcı TADEM’li kadınlarla buluştu

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Odunpazarı Toplum ve Aile Destek Merkezi (TADEM)'i ziyaret etti. Bakan Avcı program sunucusuna da takılarak, yıllar önce yaşadığı bir anıyı paylaştı.

Güncel Hit: 131 / Yorum: 0 / 11 Nisan 2017 18:11
Bakan Avcı TADEM’li kadınlarla buluştu
-A +A


Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir'de bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, TADEM'i ziyaret etti. Yıllar önce seçim zamanında yaşadığı bir anıyı paylaşan Bakan Avcı, salonu kahkahaya boğdu. Yıllar önce bir seçim öncesi yaşanan olayı salondakiler ile paylaşan Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, şu şekilde konuştu; “2011 Haziran seçimlerinde aday oldum. Eskişehir'deki ilk toplantımızı da Gar Gazinosu'nda yapıyoruz. Yaşar bey vardı o zaman, kulakları çınlasın. Sahnede sunuculuk yapıyor. Benim de o zamanlar bürokrat olarak Eskişehir'e çok gidip gelmişliğim yok. Beni takdim edecek, benden önce diğer adayları da takdim etti. Anonsa başladı, 'Kim geliyor, kim geliyor' diyor ama arkası gelmiyor. Adımı hatırlamıyor. 'Hocaların hocası' diyor, 'Hocamız' diyor bir türlü hatırlamıyor. Şimdi biraz önce burada merdivenlerden inerken 'Kim geliyor, kim geliyor' seslerini duyunca, 'Eyvah, o da mı unuttu adımı' dedim.”

Pazarlama yollarını birlikte bulalım
Bakan Avcı, son olarak kadınların yaptığı eserler hakkında yorumlarda bulunarak, “Burada sizin güler yüzünüz ve eserlerinizle karşılaşmaktan çok mutlu oldum. Allah yolunuzu açık etsin, elinizin, emeğinizin bereketlenmesine vesile olsun inşallah. İnşallah ikinci ve üçüncü aşamalarda bu yaptığınız güzel eserleri tanıtma hatta pazarlamanın yollarını da beraber oluşturalım. Aynı zamanda böyle olunca küçük de olsa, aile ekonomisine katkıda bulunacak bir düzeni de birlikte kurmuş olalım” diye konuştu. İHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
EAL öğrencileri İspanya’da

EAL öğrencileri İspanya’da

16:52 28 Haziran 2017
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti