BİRLİKTELİĞİMİZİ GÜÇLENDİRMELİYİZ

Demokrat Parti’yi ziyaret eden Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Referandumda sağladığımız birlikteliği güçlendirerek sürdürmeliyiz” dedi.

Güncel Hit: 241 / Yorum: 0 / 21 Mayıs 2017 18:25
BİRLİKTELİĞİMİZİ GÜÇLENDİRMELİYİZ
-A +A


Referandum sonrasında teşekkür ziyaretlerini sürdüren Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, bu kapsamda dün Demokrat Parti’yi ziyaret etti. Ziyarette konuşan Ataç, “Referandumda güzel bir birliktelik oluştu. DP, SP ve CHP’nin birlikte çalışması çok önemliydi. Eskişehir de bu konuda görevini layıkıyla yaptı. referandum sonucu çok iyi okunmalı. Hayır daha bitmedi, yeni başlıyor. Önümüzde 2 yıl gibi bir süre var. Bu hayırı güçlendirmemiz lazım. 2019’da başkanlığı almamız lazım. Bu nedenle bu yürüyüş, aydınlığa yürüyüştür. Daha çok yan yana, el ele yürümeliyiz” dedi.
DP Odunpazarı İlçe Başkanı Hüseyin Özcan, Eskişehir’deki hayır platformu ekibinin ve siyasi partilerin azımsanmayacak bir oy aldığını belirterek “DP’nin hala bir ağırlığının olduğu da unutulmamalıdır” diye konuştu.
BENİM CUMHURBAŞKANIM DEĞİL
Referandumda yaşanan birlikteliğin örnek olması gerektiğini kaydeden eski Milletvekili Fevzi Yalçın, “DP’nin referandum sırasında dik duruşu, siyasi partilerin kimliklerini korumasını sağlamıştır. Referandum sonrasında gizli tasnifaçık oy ilkesi YSK tarafından kirletilmiştir. Seçmen iradesinin çarpıtılması ise kabul edilemez. Bugün Türkiye’de bir ilk yaşanıyor. Cumhurbaşkanı partili cumhurbaşkanı oluyor. Herkesin cumhurbaşkanı, bugünden itibaren benim cumhurbaşkanım değildir” ifadelerini kullandı. ESRA ÜNLÜ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti