ÇİFTELERLİLER DAYANIŞMA TOPLANTISINDA BULUŞTU

Güncel Hit: 823 / Yorum: 0 / 5 Şubat 2017 17:04
ÇİFTELERLİLER DAYANIŞMA TOPLANTISINDA BULUŞTU
-A +A


Çiftelerliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Birlik, Beraberlik, Dayanışma ve İstişare toplantısı düzenlendi. Bir restoranda düzenlenen etkinliğe Çifteler Kaymakamı Akın Ağca, Çifteler Belediye Başkanı Metin Özen, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, MHP İl Başkanı Kadir Bıyık, AKP Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan ve çok sayıda Çiftelerli katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantının açılış konuşmasını yapan Çiftelerliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Coşkun Hadak, “Biz bu yıl ikincisini gerçekleştiriyoruz bu etkinliğimizin. Çiftelerlilerin birlik, beraberlik, dayanışma ve aynı zamanda istişaresi amacıyla toplandık. Buraya sadece dernek üyelerimizi, Çiftelerli bürokratlarımızı ve işadamlarımızı davet ettik. Onlarla bir arada olmanın hazzını yaşıyoruz. Önümüzdeki günlerde basın ile paylaştığımız projelerimizi hayata geçirmek adına istişarelerde bulunuyoruz. Basınımızın da bu süreçte yanımızda olmasını diliyoruz. Göreve geldiğimizden itibaren derdimiz ve gayemiz Çiftelerimizin tüm mahalleleri ile kaynaşmasıdır. Gerek ilçemizin gerekse ilçemizin tüm alanlarda gereken mevki ve makamlarda olmaları ve hak ettiği hizmeti almasıdır. Birlik, beraberlik ve dayanışmamızı her alanda güçlendirerek bir köprü vazifesi görmeye devam edeceğiz ” şeklinde konuştu.
Çifteler Belediye Başkanı Metin Özen ise tüm sivil toplum kuruluşlarının her zaman yanında olduklarını ifade ederek, “Biz STK’lar ile beraber olursak büyürüz diye düşünüyoruz. Bütün projelerimize de bu şekilde yön veriyoruz. Çiftelerliler olarak birlik ve beraberlik içinde olmamız kadar beni mutlu edecek başka bir şey yoktur. Bu toplantıların da birliğimizi güçlendirmek açısından oldukça önemli olduğuna inanıyorum” diye konuştu.
Çifteler Kaymakamı Akın Ağca da toplantıda bir konuşma yaparak, toplantıdan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Ağca, “Ülkemiz gerçekten birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bir süreçten geçiyor. Böyle bir dönemde Çifteler olarak gösterdiğiniz bu çaba ve birliktelik gerçekten önemli. İnşallah bu birlik ve beraberlik tüm Türkiye’de gerçekleşir ve daha güzel günlere yol alırız. Sivil toplum kuruluşları yerel gelişim adına gerçekten çok önemli. İnşallah bu çalışmalarda Kaymakamlık olarak bizde elimizden gelen desteği vererek, Çifteler halkımıza katkı sağlamış olacağız” diye konuştu.
Toplantıda daha sonra dilek ve temennilere geçilirken, okunan Çifteler şiirleri de katılımcılardan alkış aldı. GÜRAY ATEŞ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Güncel
Çalışmalarınızı destekleyeceğiz

Çalışmalarınızı…

16:57 - 19 Temmuz 2017
Güncel
ESKİŞEHİR MODELİ ÖRNEK OLDU

ESKİŞEHİR MODELİ ÖRNEK OLDU

20:56 - 19 Temmuz 2017
Güncel
Anne kız sokakları şenlendiriyor

Anne kız sokakları…

18:53 - 19 Temmuz 2017
Güncel
Ünlü oyunculardan Odunpazarı çıkarması

Ünlü oyunculardan Odunpazarı…

18:52 - 19 Temmuz 2017
Güncel
DAHA AKTİF OLACAKSINIZ

DAHA AKTİF OLACAKSINIZ

18:51 - 19 Temmuz 2017
Güncel
İlk mahsul umut verdi

İlk mahsul umut verdi

18:51 - 19 Temmuz 2017
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti