Çiftlere altın uyarısı

Düğün sezonunun yavaş yavaş başlaması ile birlikte altın alma telaşına düşen yeni çiftleri ve aileleri uyaran Eskişehirli kuyumcu Fuat Çil, çeşitli önerilerde bulunurken, dikkat edilmesi gereken konularda da uyardı.

Güncel Hit: 98 / Yorum: 0 / 18 Temmuz 2017 15:21
  Çiftlere altın uyarısı
-A +A 
Çiftlerin altın alırken birbirlerini üzmemeleri gerektiğini belirten Kuyumcu Çil, bütçeleri kısıtlı olan çiftlere altının daha az gramajlı olanlarını tavsiye etti.
Yüzün küpe ve alyans almaktan çekinilmemesi gerektiğini ifade eden Fuat Çil, “Onlar da zaman geçtikçe para eder ve zararları olmaz. Bilezik, çeyrek altın ve yarım altın tavsiye ederim. Altını her zaman almalarını öneririm. Çünkü altın her zaman kazandıran bir yatırım. Altın alırken dolandırılmamak için tanıdıkları bildikleri kuyumcudan alsınlar. Vatandaş gerçek altını ayırt edemez” dedi. Ayrıca evlenecek olan çiftleri sahte altın almamaları konusunda uyaran kuyumcu Fuat Çil, “Altın sonuçta bir yatırım aracıdır. Bir işçilikli altın, günü geldiği zaman kara gün dostu olarak elinize gelir. Piyasada olabilecek sahte altına karşı da çiftleri ve aileleri uyarıyorum” diye konuştu. İHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Kitap mezatı yapılacak

Kitap mezatı yapılacak

17:32 28 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti