Çocuk senfoniden muhteşem konser

Güncel Hit: 112 / Yorum: 0 / 14 Haziran 2017 18:05
Çocuk senfoniden muhteşem konser
-A +A


Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı’nda ‘Çağdaş Sesler Senfoni Orkestrası Konseri ve Orhan Veli Şiir Dinletisi’ düzenlendi.
Türkçe Öğretmeni Hüda Özkan’ın sunumu ile aynı sahnede şiir ve müziği buluşturan etkinliğe Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve eşi Seyhan Büyükerşen de katıldı. 7. ve 8. sınıf öğrencileri Orhan Veli şiirlerini okudu. Şefliğini Ozan Tunca’nın yaptığı Senfoni Orkestrası konserine, Özel Çağdaş Okulları öğrencilerinin yanı sıra Eskişehir Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Senfoni Orkestrası öğrencileri de eşlik etti. Öğrencilerin yeteneklerini keşfetmeleri, takım duygusu ile uyum içinde çalışmalarını ve duygularını en iyi şekilde yansıtmaları amacı ile düzenlenen etkinlikte Büyükerşen, etkinlik sonunda görevli öğretmenleri ve öğrencileri tebrik ederek onlara çiçek takdim etti.Çocuk senfoniden muhteşem konser
Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı’nda ‘Çağdaş Sesler Senfoni Orkestrası Konseri ve Orhan Veli Şiir Dinletisi’ düzenlendi.
Türkçe Öğretmeni Hüda Özkan’ın sunumu ile aynı sahnede şiir ve müziği buluşturan etkinliğe Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve eşi Seyhan Büyükerşen de katıldı. 7. ve 8. sınıf öğrencileri Orhan Veli şiirlerini okudu. Şefliğini Ozan Tunca’nın yaptığı Senfoni Orkestrası konserine, Özel Çağdaş Okulları öğrencilerinin yanı sıra Eskişehir Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Senfoni Orkestrası öğrencileri de eşlik etti. Öğrencilerin yeteneklerini keşfetmeleri, takım duygusu ile uyum içinde çalışmalarını ve duygularını en iyi şekilde yansıtmaları amacı ile düzenlenen etkinlikte Büyükerşen, etkinlik sonunda görevli öğretmenleri ve öğrencileri tebrik ederek onlara çiçek takdim etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...