DOSTLUK KÖPRÜSÜ

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrasının düzenleyeceği Bergama Konseri öncesi Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç’i ziyaret etti.

Güncel Hit: 177 / Yorum: 0 / 29 Ocak 2017 18:04
DOSTLUK KÖPRÜSÜ
-A +A


Bergama Kültür Merkezi’nde gerçekleşen buluşmada konuşan Başkan Ataç; “Bergama, tarihi nedeniyle çok önemli bir beldemiz.  Bugün, çocuklarımız Bergama halkına konser verecekler. Bu fırsatı bizlere sevgili başkanımız verdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Ama bir taraftan da böyle bir önemli müzik projesinin Bergamalılar tarafından bilinmesi çok önemli. Bizim adımıza çok övünç olacak. Çok daha yaygın olarak çocuk senfoni orkestramız tanınacak” ifadelerini kullandı.
Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ise; “Bergama eskiden beri kültür ve sanat kenti olarak biliniyor. Bergama, 2014 yılından bu yana UNESCO kültür mirası olarak değer kazandı. Tepebaşı Çocuk Senfoni Orkestrası bugün Bergamalılar ile buluşacak. Umarım bundan sonra her iki belediyenin de ortak çalışmalar adına önünü açacak bir çalışma olacak” şeklinde konuştu. HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Olumlu gelişmeler var

Olumlu gelişmeler var

19:25 21 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti