ESKİŞEHİR ETKİLENMEZ

Geçtiğimiz gün yeni kabine belirlendi. Milletvekili olarak Eskişehir’e iki bakanlık yaşatan Nabi Avcı ise kabine dışında kaldı. Bu durumda Eskişehir de bakansız kaldı. Bakansız kalan Eskişehir’in ve yatırımların nasıl etkileneceğini Eskişehirlilere sorduk. Vatandaşlardan bazısı etkilenmeyeceğini düşünürken kimisi de yazık olduğunu söyledi.

Güncel Hit: 276 / Yorum: 0 / 20 Temmuz 2017 23:15
ESKİŞEHİR ETKİLENMEZ
-A +ABAŞKANIMIZ ÇÖZÜM BULUR
Gülsen Gamsız: Yazık olur Eskişehir’e. Yatırımlar konusunda bizim Büyükşehir Belediye Başkanımız çok akıllı bir başkan olduğu için bir şekilde yatırımlara da çözüm bulur diye düşünüyorum.
ŞEHRİMİZ İÇİN KAYIP
Gürbüz Arslan: Eskişehir için bir kayıp. Bir bakan olması gerekirdi. Bakanlardan çok hayır görmedik. Ama derdimizi birinci dereceden iletebiliyorduk. Şimdi inşallah milletvekillerimiz daha hassas olur.
DEZAVANTAJ OLDU
Ayşegül Taşra: Bizim ülkede sürekli bir şeyler değişiyor zaten. Bizim uzun süreli bir şey olmuyor. Bu Eskişehir için dezavantaj oldu. Sahipsiz kalmış gibi oldu. Böyle olmasaydı iyi olurdu.
KATKISI OLMADI
Sevde Güler: Eskişehir’e faydalı olarak bir şey yapıldığını düşünmüyorum. Çok katkısı olduğunu da sanmıyorum. Yatırım artık gelmez. Başta Eskişehirspor’a hiçbir şekilde yardım etmediler.
YEREL YÖNETİMLER YAPIYOR
Kaan Çil: Eskişehir turizm ve kültür konusunda önde gelen bir şehir. Bundan etkileneceği aşikar. Hükümetin Eskişehir’e çok fazla yatırım yaptığı söylenemez. Daha çok yerel yönetimler yatırım yapıyor.
AKSAMA OLMAZ
Gökhan Pek: Nabi Avcı Eskişehir için çok önemli bir isim. Ama biz daha iyi bir yere geleceğini düşünüyoruz. Yatırımlarda da hiçbir aksama olmaz. Tüm hızıyla devam eder.
YATIRIMLAR ETKİLENMEZ
Hüseyin Erişen: Eskişehir’in bakansız kalması hiçbir şekilde şehri de yatırımları da etkilemez. Yatırımları da etkilemez. Yatırımlar şehrimize gelmeye devam eder.
BAKAN HER ZAMAN İYİDİR
Adem Saka: Kötü etkiler. Çünkü her zaman sesimiz oluyordu. Harun Beyin de bakan olmasını isterdik. Herhangi biri olsaydı iyi olurdu. Türkiye’de işler böyle yürüyor. Bakan her zaman iyidir.  (ESRA ÜNLÜ)

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Kitap mezatı yapılacak

Kitap mezatı yapılacak

17:32 28 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti