Evet diyen de hayır diyen de bir

Ahmet Ataç “‘Evet’ diyenin de, ‘Hayır’ diyeninde bizim gözümüzdeki yeri birdir. Bunu referandum çalışmaları sırasında da dile getirdik” dedi.

Güncel Hit: 166 / Yorum: 0 / 17 Nisan 2017 17:13
Evet diyen de hayır diyen de bir
-A +A


Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç referandumla ilgili açıklama yaptı. Ataç açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Türkiye çok önemli bir referandum sürecinden geçti. Sandık başına giderek oyunu kullanan ve halk iradesinin sandığa yansıması için çaba gösteren vatandaşlarımıza öncelikle teşekkür ederim. ‘Evet’ diyenin de, ‘hayır’ diyeninde bizim gözümüzdeki yeri birdir. Bunu referandum çalışmaları sırasında da dile getirdik.”
BARIŞCIL BİR HAVADA GEÇTİ
Ataç Eskişehir’de raferandum çalışmalarının barışçıl bir havada geçtiğini bildirerek“Bu Eskişehir’e de yakışan bir durumdu. Eskişehir, tercihini ortaya koyarak Cumhuriyet’e bağlılığını, halk iradesinin, bir kişinin iradesinden üstün olması gerektiği düşüncesini onayladı.Ülke genelinde, genel olarak, demokratik olmayan OHAL uygulamalarının yaşamın her alanında kendisini hissettirdiği ve bu yolla ‘Hayır çalışmalarının engellendiği’, devlet olanaklarının ‘Evet çalışmalarının hizmetine sunulduğu’ bir seçim oldu. Yüksek Seçim Kurulu’nun mühürsüz oy pusulası ve zarflarına ilişkin kendi aldığı kararı çiğnemesi de, bu seçimlere gölge düşüren bir başka konuydu” diye konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Olumlu gelişmeler var

Olumlu gelişmeler var

19:25 21 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti