Festival’in yıldızı Atiye

Güncel Hit: 196 / Yorum: 0 / 2 Temmuz 2017 23:48
Festival’in yıldızı Atiye
-A +A


Sivrihisar ilçesinde düzenlenen Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali’nin ikinci gece konuğu ünlü şarkıcı Atiye oldu.
30 Haziran’da Mustafa Ceceli’nin sahne aldığı ilçede, bu kez de Atiye rüzgarı esti. Yeni single parçalarıyla birlikte hayranlarından gelen istek parçalarını da söyleyen Atiye, yaklaşık 1 saat sahne aldı. Daha sonra sahneye çıkan Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, Atiye’ye Nasreddin Hoca plaketi verdi. Dans ekibinin de gösterileriyle kalabalık alanı coşturan Atiye, havai fişeklerle sahneye veda etti. İHA
Dünyanın Merkezi renklendi
Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, son gününde Sivrihisar Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali’ni değerlendirdi.
Bu yıl 30 Haziran ve 2 Temmuz tarihleri arasında ‘Dünyanın Merkezi’ olan Sivrihisar’da düzenlenen Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali’nin son gününe gelindi. Belediye Başkanı Hamid Yüzgüllü dolu dolu geçen 2 günün ardından festivalin son gününde açıklamalarda bulundu. Şubat ayında Sivrihisar'da gerçekleştirilen Meşhur Sivrihisar Dövme Sucuk Festivali ile ilçenin yaşadığı hareketliliğe dikkat çeken Başkan Yüzügüllü, organizasyonları geleneksel hale getirmek istediklerini söyledi. Başkan Yüzügüllü; “Sivrihisar dünyanın merkezi. Bunu biz demiyoruz. Yıllar önce bu topraklarda yaşamış, bu topraklarda vefat etmiş sayın hocamız söylemiş. Bizde, hocamızın doğduğu, büyüdüğü ve vefat ettiği toprakları insanların gelerek görmelerini istiyoruz. Sivrihisar'ın tarihini, kültür değerlerini görsünler. Her zaman bekliyoruz ve, ‘Sivrihisar okunup yazılmaz, Sivrihisar yaşanılmakla görülmeye değer bir ilçe’ diyorum.”
GRAFFİTİ ŞOV
Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü festivalde eline sprey boyayı alarak, graffiti şov yaptı. Graffiti sanatçılarına taş çıkaran Başkan Yüzügüllü, festival alanındaki binlerce vatandaşın meraklı bakışları arasında şovunu tamamladı. İHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
ÖZGÜRLÜĞE IŞİD ENGELİ

ÖZGÜRLÜĞE IŞİD ENGELİ

00:29 7 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti