GAYE-UTKU-CEMAL GİDER CHP KALIR!

CHP Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Gaye Usluer, partisi hakkında gündeme gelen iddialar hakkında Sonhaber Gazetesi'ne konuştu.

Güncel Hit: 485 / Yorum: 0 / 27 Aralık 2016 23:59
GAYE-UTKU-CEMAL  GİDER CHP KALIR!
-A +A

Yaşanan ayrışmaların dışında olduğunu belirten  GayeUsluer, "Yaşananların dışındayım. Ancak CHP'li bireyler olarak bizlerin önceliği her zaman partimizdir. Gaye gelip gidebilir, Cemal gelip gidebilir, Utku gelip gidebilir... Milletvekilleri düzeyinde söylüyorum, herkes için bu böyle. Önemli olan partililik bilincimiz, birleştirici ve bütünleştirici şekilde hareket etmemiz. Buradaki sorumluluğun da en büyüğü milletvekillerinde, belediye başkanlarımızda ve tabi il örgütümüzde. Ben, yanlış anlaşılmalar varsa bunların düzeltilmesini istiyorum. Eğer yanlış anlaşılmalar yoksa da kırgınlığın bir an önce giderilmesini istiyorum. Hepimizin daha fazla sağduyuya ihtiyacımızın olduğu bir süreçten geçiyoruz. Hepimizin önceliği ülke içindeki huzur ve barış. Bu yüzden bizlerin parti içi meselelerle değil, ülkenin mevcut sorunlarına dair açıklamalarımızla gündeme gelmemiz doğru olur" diye konuştu.
TAMİR EDİLEMEZ BİR HASAR YOK
CHP'li siyasiler arasında yaşanan kırgınlıkların tamir edilemez durumda olmadığını ifade eden Usluer, siyasetin iletişim anlamına geldiğini vurguladı. Usluer, "Siyaset iletişimdir. İletişimsiz elbette sorunlar çözülemez ve büyür. Ben iletişim ile her şeyin çözülebileceğini düşünüyorum. Sorun var ise sorun, yanlış anlaşılma var ise yanlış anlaşılma... Bunlar ancak iletişim ile çözülebilir" dedi.
KİMSENİN KIRGIN OLMA LÜKSÜ YOK
Kendisinin parti içinden herhangi birine kırgınlığı olup olmadığını sorduğumuz Gaye Usluer, "Hiç kimseye kırgınlığım yok. Bir siyasi partinin şemsiyesi altında siyaset yapıyorsanız, kimseye kırgın olma lüksünüz yok. Ancak yanlışlıklar varsa, hoşlanmadığınız işler varsa ya da sizin yanlışlıklarınız varsa da konuşulmasından yanayım. Ancak basın önünde değil. Bunlar bizim aile meselelerimiz. Aile içinde halletmemiz gerekir. Her siyasi partide de buna benzer hatta daha şiddetli sorunların olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla ana muhalefet partisi olarak bizim daha özenli ve dikkatli olmamız gerektiğini düşünüyorum" dedi.
Haber: Güray ATEŞ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Kitap mezatı yapılacak

Kitap mezatı yapılacak

17:32 28 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti