GEÇ KALIYORUZ!

Eskişehirspor’da 24 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesi büyük tedirginlik ve belirsizlik yaşanıyor. Arife gününe gelen seçimin 1 Temmuz’a erteleneceğine kesin gözüyle bakılıyor. Bu tarih ise takımın kurulması ve lige hazırlanması için bir hayli geç.

Spor Hit: 603 / Yorum: 0 / 11 Haziran 2017 16:52
GEÇ KALIYORUZ!
-A +A

Aday çıkacak mı?
Göztepe yenilgisinin ardından kaçan şampiyonluğun yaratmış olduğu üzüntü şehirde hala devam ediyor. Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararı alan Eskişehirspor’da 24 Haziran Cumartesi günü yapılması planlanan Genel Kurul’da herhangi bir adayın çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor. Halil Ünal’ın da devam edip etmeyeceği muallak.
 
11 Ağustos’ta lig başlayacak
Taraftarın kafasında birçok soru işareti var. En büyük soru işareti ise hiç kuşkusuz genel kurul sonrası lig için kalan kısa süre…1 Temmuz’a sarkması beklenen Genel Kurul sonrası seçilecek başkanın takımı kurması, antrenörü seçmesi ve o ekibin kamp-hazırlı maçı yaparak lige hazır bir hale gelmesi için sadece 40 günü var.
 
Bir an önce şehir toplanmalı
Şehrin önde gelen isimleri bir an evvel Eskişehirspor’un geleceği için bir araya gelmeli. Halil Ünal devam edip etmeyeceğini bir an önce net bir dille belirtmeli. Yönetime aday varsa çıkıp adaylığını açıklamalı. Gerekirse Halil Ünal ve muhtemel adaylar şehrin önde gelenleriyle bir araya gelip ‘Kurtuluş Sezonu’nun yol haritası çizmeli.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Olumlu gelişmeler var

Olumlu gelişmeler var

19:25 21 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti