Gözetlemek bile mümkün değil

Haftalık olağan basın toplantısında konuşan Demokrat Parti İl Başkanı Nazım Dölekçekiç, “Sevgili başkan Kazım Kurt Hamamyolu Projesi’ni halk denetleyecek demişti ancak tahta perdelerden değil denetlemek gözetlemek bile mümkün olmuyor” dedi.

Güncel Hit: 179 / Yorum: 0 / 28 Mayıs 2017 18:19
Gözetlemek bile  mümkün değil
-A +A

Basın toplantısına 27 Mayıs Darbesi’ni eleştirerek başlayan Başkan Dölekçekiç, “27 Mayıs Demokratlar için bir utancın yıl dönümüdür. Darbeyle Türkiye Demokrasisine kast edilmiştir. Demokrat parti de 3 evladını bu darbede şehir vermiştir” dedi. Uzun süren yağışlar ardından Mahmudiye’de 30 bin dekar arazi üstünde bulunan ürünlerin zarar gördüğünü belirten Dölekçekiç, “Yetkililerin pancar kotası konusunda yumuşamaya gitmesi bu zararı biraz da olsa gideri” diye konuştu.
PROJEYİ ELEŞTİRDİ
Hamamyolu projesi üzerinden Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a yüklenen Dölekçekiç, “Hamamyolu Projesinin tanıtımı yapılırken kullanılan resimlerde köprü yoktu. Şimdi kocaman bir köprü konulmuş. Sevgili başkan Kazım kurt hamam yolu projesini halk denetleyecek demişti ancak tahta perdelerden değil denetlemek gözetlemek bile mümkün olmuyor” dedi. MELTEM KARAKAŞ 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Olumlu gelişmeler var

Olumlu gelişmeler var

19:25 21 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti