Hareketi güçlendirmeliyiz

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Hayır Platformu’nu ziyaret etti. Başkan Ataç, referandumda Eskişehir’de ‘Hayır’ oyunun fazla çıkmasında Hayır Platformunun büyük emeği olduğunu belirterek, “Hareketi güçlendirmemiz, 2019 adına çok önemli şeyler ifade edecektir” dedi.

Güncel Hit: 890 / Yorum: 0 / 22 Mayıs 2017 18:34
Hareketi güçlendirmeliyiz
-A +A


Başkan Ataç Kristal-İş Sendikası toplantı salonunda gerçekleşen ziyarette Kristal-İş Sendikası Şube Başkanı Erdal Akyazı, Hayır Platformu Sözcüsü Yalçın Mutlu, DİSK Bölge Temsilcisi Günay Ayaz ve çok sayıda platform üyesi ile bir araya geldi.Ziyarette bir konuşma yapan Ataç, “Geç kalmadan bir takım çalışmalara yeniden başlamanın yararlı olacağına inanıyorum. Yapılacak işi geniş zamana yaydığınızda, başarı oranınız da daha yüksek oluyor. Bu açıdan Hayır Platformu’nun önümüzdeki 2 yıl boyunca, referandum varmışçasına çalışması gerekiyor. Eskişehir’de böyle bir netice çıkmasında, çok büyük katkıları var. İşte bu katkıları burada bırakmadan devam ettirmeliyiz diye düşünüyorum. O açıdan bu hareketi güçlendirmemiz, 2019 adına çok önemli şeyler ifade edecektir” şeklinde konuştu.
Hayır Platformu Sözcüsü Yalçın Mutlu ise Hayır Platformu adına Başkan Ataç’ın ziyaretinden memnun olduklarını söyleyerek“Referandum sürecinde gece gündüz çalıştı, kendisini kutluyoruz. Bizler hepimiz ‘Memleket Meselesi’ diyerek yola çıktık ve ortaya bir birliktelik çıktı. Bundan sonraki süreçte bu birliktelik devam etmeli diye düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.Ziyaret, karşılıklı görüş alışverişinde bulunulması ile sona erdi. HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti