Her koşulda desteğe hazırız

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, Emirdağlılar Vakfı Başkanı Murat Kahya ve yöneticilerle bir araya geldi. Volkan Doğan, Emirdağlılar Vakfı’nın güzel çalışmalarını takip ettiğini ve her koşulda destek vermeye hazır olduğunu belirtti.

Güncel Hit: 101 / Yorum: 0 / 19 Temmuz 2017 17:33
Her koşulda desteğe hazırız
-A +A


Eskişehir’deki sivil toplum kuruluşlarıyla ortak çalışmalarını devam ettiren Doğan, Emirdağlılarla bir araya gelerek sorunlarını dinleme fırsatı buldu. Ziyarette Emirdağlılar Vakfı’nın önümüzdeki ay düzenleyeceği kır şenlikleri ele alındı.
Vakıf Başkanı Murat Kahya, Volkan Doğan’ı her zaman yanlarında gördüklerini belirterek teşekkür etti. Siyaseti particilik değil de, hizmet yarışı olarak gördüğünü belirten Volkan Doğan da, Emirdağlılar Vakfı’nın güzel çalışmalarını takip ettiğini ve her koşulda destek vermeye hazır olduğunu belirtti.
Toplantı sonrasında Emirdağlılar Vakfı Başkanı Murat Kahya’ya seramiğe işlenmiş ve üzerinde ‘Biriz, beraberiz’ yazılı Atatürk resmi hediye eden Volkan Doğan, ağustos ayında düzenlenecek olan kır şenliklerine her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirtti. HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Olumlu gelişmeler var

Olumlu gelişmeler var

19:25 21 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti