HESABINI İKTİDAR PARTİSİ VERSİN

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TOKİ’nin Karapınar’a okul ve cami yapacağı yönündeki açıklamalara yanıt verdi. Başkan Kurt, “TOKİ’de projede yapılması gereken tarihten 5 yıl sonra cami, okul yapılmak için ihaleye çıkılıyorsa ve orada insanlar 2 yıldır okulsuz camisiz bir ortamda yaşıyorsa bunun hesabını iktidar partisi vermeli” dedi.

Güncel Hit: 255 / Yorum: 0 / 11 Ocak 2017 18:58
HESABINI İKTİDAR PARTİSİ VERSİN
-A +A


AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan’ın müjde diye verdiği haber ile ilgili açıklamalarda bulunan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, yapılacak okul ve caminin 5 yıl önce tamamlanmış olması gerektiğini söyledi. Kurt, “TOKİ’de projede yapılması gereken tarihten 5 yıl sonra cami, okul yapılmak için ihaleye çıkılıyorsa ve orada  insanlar 2 yıldır okulsuz camisiz bir ortamda yaşıyorsa bunun hesabını iktidar partisi vermeli. Bunu müjde diye sunanlar, önce bunun hesabını vermeliler. 5 yıldır niçin yapılmadı? Sadece Karapınar’da değil, Erenköy’de de bir okul boşaltıldı. Orası niçin yapılmadı? Devletin en büyük bütçesine sahip bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Eskişehir’de okul yapma konusunda daha ihaleye çıkarken müjde diye veriyor. Oysa 5 yıl önce bu okulun bitmiş olması gerekirdi. Samimi bir açıklama olarak bulmuyorum. Sadece popülizm yapılıyor. Vatandaşlarımızı kandırmaya yönelik açıklamalar. İş üreten biziz. Yerel yönetimler önündeki engelleri kaldırsınlar, ben okulu da camiyi de yaparım. Hiç sorun değil” diye konuştu.
PROJEDEN VAZGEÇTİM
Taşbaşı’nın üstünün kapatılması ile ilgili de açıklamalarda bulunan Kurt, “Taşbaşı’ndaki esnaf uzun vadeli bakamıyor. Projeyi Ticaret Odasında da anlattım, esnafa da anlattım. Anlamak istemiyorlar o nedenle vazgeçtim. İsterlerse proje hazır zorla yaptıramayız” dedi. ESRA ÜNLÜ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Kitap mezatı yapılacak

Kitap mezatı yapılacak

17:32 28 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti