HUKUKSUZ İŞİMİZ YOK

Güncel Hit: 152 / Yorum: 0 / 7 Nisan 2017 19:01
HUKUKSUZ İŞİMİZ YOK
-A +A

Odunpazarı Belediye meclisinde 2016 yılı faaliyet raporu görüşüldü. Belediye kanunu gereği meclis başkanlığını Meclis Başkan Vekili Aydın Ünlüce yaptı.
YAPICI’DAN ELEŞTİRİ
AK Parti Grubu adına söz alan Ahmet Yapıcı ise faaliyet raporunu başında sonuna kadar eleştirdi. Raporun ilk sayfasında yer alan örgüt tablosunda meclise yer verilmediğini belirten Yapıcı, bu düşünceden vazgeçilmesi gerektiğini aktardı. Odunpazarı Belediyesi’nin şirketinin zarar ettiğini aktaran Yapıcı, “Şirket borç batağında, işçilerin maaşı zamanında yatmıyor. Odunpazarı’nda çakılı bir çivisi yok derken Hamamyolu’na Urban Deck diye bir çivi çakıldı Hamamyolu ucube bir yer haline geldi. Yaşlı bakım evi, Güvercin köy ve nikah salonu illegal gözükse de faaliyet raporunda yer almış. Bizler AK Parti grubu adına ret oyu vereceğiz” diye konuştu.
ALIN TERLERİ KURUMADAN VERİLİYOR
Eleştirilere cevap veren Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, belediye olarak yapılan tüm projeleri anlattı. Kurt, “Odunpazarı A.Ş şirketini işletiyoruz. Belediye olarak para basamadığımıza göre kaynak yaratmak zorundayız. Odunpazarı Belediyesi’nde paranın çar çur edilmesi söz konusu değil. İşçilerin maaşı alın terleri kurumadan veriliyor. İşçilerin belediyeden alacağı yoktur. Bizim belediye olarak hedefimiz 400 bin nüfuslu ilçemizi çağdaş uygarlık seviyesine ulaşmış ülkeler gibi yapmak” diye konuştu. Küçük Sanayi Sitesi ile ilgili konuşmak istemediğini kaydeden Kurt, “Sadece şunu söyleyeceğim. Görev süre bitmeden o projeyi tamamlayacağım. Hamamyolu’na gelince. Orası kentin kültürünü, tarihi, turizmi açısından önceliklidir. Burası STK, halkın ve üniversitelerin katılımıyla hazırlandı. Ve göreve geldiğimizde ilk burayı yıkacağız demek ayıptır. Eleştirdiğiniz bazı şeylerin doğru olmadığını kabul edin ve bizi izlemeye devam edin” dedi. ESRA YÜCEL

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Güncel
İftar yemeklerine kaç lira harcadılar?

İftar yemeklerine kaç lira…

16:52 - 28 Haziran 2017
Güncel
Aybüke ve Necmettin öğretmen için yürüdüler

Aybüke ve Necmettin öğretmen…

16:51 - 28 Haziran 2017
Güncel
Uluslararası bayramlaşma

Uluslararası bayramlaşma

16:50 - 28 Haziran 2017
Güncel
Kazaların sebebi sürücüler

Kazaların sebebi sürücüler

18:49 - 28 Haziran 2017
Güncel
Damat yanlış kişiyi öptü

Damat yanlış kişiyi öptü

16:49 - 28 Haziran 2017
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...