İsim çok aday yok!

Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’a 2 gün kala başkan adayının çıkmamasıyla gözler Bakan Nabi Avcı’ya çevrildi. Bakan Avcı bugün Eskişehir’e gelerek temaslarda bulunacak ve Avcı’nın destekleyeceği isim Es Es’in başkanı olacak

Spor Hit: 1129 / Yorum: 0 / 10 Temmuz 2017 19:34
İsim çok aday yok!
-A +A

Bakan Avcı geliyor
Eskişehirspor Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu 3 kez gerçekleşti ve başkanlık için aday bir türlü çıkmadı. Genel kurula 2 gün kalmasına rağmen hala aday çıkmamasıyla gözler Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’ya çevrildi. Bakan Avcı bugün Eskişehir’e gelecek ve bazı temaslarda bulunacak.

Başkan olmak istiyor
Resmi bir aday çıkmasa da bazı isimlerin liste hazırlığında olduğu biliniyor. Başkanlık konusunda 4 kişinin adı geçerken, görevi bırakmak zorunda kalan Halil Ünal’ın aday çıkmaması halinde tekrar başkan olmak istediği öğrenildi. Edinilen bilgilere göre Ünal’ın listesi hazır.

Sıcak bakmıyor
Başkanlık için adı geçen bir isim de Nebi Hatipoğlu. Eskişehirspor’un eski başkanlarından olan Hatipoğlu, geçtiğimiz aylarda Bakan Nabi Avcı ile görüşmüştü. Bakan Avcı’nın Hatipoğlu ile bir kez daha görüşebileceği ise konuşulmaya başlandı. Ancak Nebi Hatipoğlu’nun başkanlık konusuna sıcak bakmadığı iddia ediliyor

Tecrübesiyle ön planda
Siyah Kırmızılı kulüp içerisinde yıllarca görev yapan İsmail Ilgaz’ın da başkanlık için adı geçen diğer isimlerden birisi. Öte yandan kulüpteki tecrübesiyle ön plana çıkan Ilgaz’ın, iş yoğunluğu oldukça fazla. İsmail Ilgaz’ın adı geçse de iş adamının seçilecek olan listeye destek vereceği vurgulanıyor.

Avcı, Özeçoğlu ile görüşecek
Ünal, Hatipoğlu ve Ilgaz’ın başkanlık için adı geçse de başkan olmasına kesin gözüyle bakılan tek isim Sinan Özeçoğlu. Eskişehir Basket’i şampiyon yapan Özeçoğlu’nu taraftarın bir kısmı başkanlık koltuğunda istiyor. Öte yandan Özeçoğlu’nun son görüşmeleri yaparak karar vereceği edinilen bilgiler arasında. Bakan Avcı’nın Özeçoğlu ile de görüşme yapacağı edinilen bilgilerin arasında. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
EAL öğrencileri İspanya’da

EAL öğrencileri İspanya’da

16:52 28 Haziran 2017
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
İsim çok aday yok!

İsim çok aday yok!

19:34 10 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti