KADIN HALLERİ

Büyükşehir Belediyesi, Kadın Halleri Disiplinler Arası Karma Sergisini Eskişehirli sanatseverlerle buluşturdu. Serginin açılışını Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen yaptı.

Güncel Hit: 110 / Yorum: 0 / 5 Temmuz 2017 17:57
KADIN HALLERİ
-A +A


Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla 28 sanatçının eserlerinden oluşan “Kadın Halleri Disiplinler Arası Karma Sergisi” Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi Sanat Galerisinde  açıldı. Çeşitli tekniklerle yapılan eserlerin yer aldığı karma serginin açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve çok sayıda sanatsever katıldı.
Sergide yer alan eserleri çok beğendiğini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, böylesine özel sanatçıların eserlerini Eskişehir’de ağırlamaktan dolayı mutluluk yaşadıklarını söyledi ve sanatçılara teşekkür etti.Sanatçı Ayla Onar yaptığı konuşmada “ Dünyada 1970’li yıllarda feministlerin araştırmalarına, bilimsel çalışmalarına konu olmuş “ Kadın Meselesi” kadın sanatçılar tarafından da çok farklı bakış açılarından işlenmiş, dini konulardan sosyal, cinsel konulara kadar binlerce farklı içerik ve görüşlerle üretilmiş ve üretilmeye  devam etmektedir. Bize çalışmalarımızı sergileme olanağı veren ve her anlamda desteğini esirgemeyen Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’ne ve sanata özel olarak desteğini her zaman sunan Yılmaz Büyükerşen’e sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi. HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
EAL öğrencileri İspanya’da

EAL öğrencileri İspanya’da

16:52 28 Haziran 2017
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti