KAHRAMANLIK KİTABI OKUDULAR ÖDÜL ALDILAR

‘Milli Birlik ve Kahramanlık’ konulu kitap okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilerin ödülleri düzenlenen tören ile sahiplerine verildi.

Güncel Hit: 182 / Yorum: 0 / 16 Nisan 2017 19:17
 KAHRAMANLIK KİTABI  OKUDULAR ÖDÜL ALDILAR
-A +A


 
İl Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen törene, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Üzmez, Mihalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Şahin, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Muhittin Adıyaman, Barış Hancı, Ali Pehlivan, Şube Müdürleri Ali Osman Yalçın, Ahmet Şen, öğretmenler ve ilçelerinde dereceye giren öğrenciler katıldı. Jürinin yaptığı değerlendirme sonucunda, Prof. Dr. Orhan Oğuz Anadolu Lisesi öğrencisi Sinem Palabıyık 1’nci, Sivrihisar Fahri Keskin Fen Lisesi öğrencisi Melike Kızıloluk 2’nci, Beylikova Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencisi Ali Özen 3’ncü oldu.
Törende konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen; “Kitap okuma alışkanlığı öğrencilerimizin düşünce ufkunu geliştirip, daha geniş bir görüş açısı ile olayları inceleme yeteneği kazanmalarını sağlayacaktır. Kitap okuma alışkanlığı sosyal ilişkileri güçlendirmekte, bu yönde karakter geliştirilmesine yardımcı olmakta ve dolaylı olarak kişinin hayat başarısına olumlu yönde etki etmektedir. Edinilen geniş kelime dağarcığı sayesinde, insanın daha fazla kavramla düşünebilmesine imkân sağlanacaktır. Okumanın düşünmeye olan katkısı hayata bakış penceresinde genişlik sayesinde ders başarısının artışı ile hayat başarısını yakalamalarına katkı sağlayacaktır” dedi.
Dereceye giren öğrenciler, altın, başarı belgesi ve kitap seti ile ödüllendirildi. ESRA ÜNLÜ
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
EAL öğrencileri İspanya’da

EAL öğrencileri İspanya’da

16:52 28 Haziran 2017
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
İsim çok aday yok!

İsim çok aday yok!

19:34 10 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti