Karacan Şahin’den görevini devraldı

AK Parti Genel Sekreterliğine getirilen Fatih Şahin, Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini AK Parti MKYK üyesi Harun Karacan’a devretti.

Güncel Hit: 185 / Yorum: 0 / 24 Temmuz 2017 18:38
Karacan Şahin’den görevini devraldı
-A +A

AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül'ün yerine geçen Fatih Şahin’den boşalan Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine ise AK Parti MKYK üyesi Harun Karacan getirildi. Devir teslim törenine; TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ve Eskişehir’den birçok sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

 “Bizim için asıl olan davadır”
Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilmiş olmanın gururu ve mutluluğu içerisinde olduğunu söyleyen Harun Karacan ise konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Sivil toplumun demokrasinin temeli olduğunu bilen birisi olarak sorumluluğunu aldığım bu kutsal ve özel görevin yüksek bilincinde olduğumu da belirtmek isterim. Bizler büyük bir davanın içerisindeyiz. Makamlar, mevkiler gelip geçicidir. Bizler ister makamda olalım ister olmayalım verdiğimiz mücadelede ne çizgimiz ne de duruşumuz değişmez. Bizim için asıl olan davadır.” ESRA ÜNLÜ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti