KENDİ BEKALARI İÇİN DAYATTILAR

Demokrat Parti İl Başkanı Nazım Dölekçekiç, “Anayasa değişikliği ülkenin bekası için gerekli diyorlar. Ancak memleketin bekası için değil kendi bekaları için değişikliği dayatıyorlar” dedi.

Güncel Hit: 168 / Yorum: 0 / 9 Nisan 2017 18:23
KENDİ BEKALARI İÇİN DAYATTILAR
-A +AReferanduma sayılı günler kaldığını ve seçim yasaklarının başladığını belirten Dölekçekiç, “Yasaklar başladı ama Cumhurbaşkanı hariç olmak üzere başladı. Cumhurbaşkanı toplu açılış törenleri yapar gibi devlet finansmanıyla mitingler yapıyor. Bu anayasa oylamasında rejim değişikliği yapılacak. İktidar ve MHP tabanı böyle değil dese de milletimiz gerçeği biliyor. Meclisi de hükümeti de millet seçecek gibi bir yutturmacanın içindeler. Tek adam rejimi adeta bir parti devletine dönüştürülecektir. Kamu görevlileri AKP’nin adamı olmaya daha şiddetli şekilde devam edeceklerdir. Hukuk yönetiminden keyfi yönetime geçilecektir” ifadelerini kullandı.
Anayasa değişikliğinin devletin bekası olarak ortaya konulduğunu kaydeden Dölekçekiç, “Memleketin değil iktidarın beka meselesidir. Bekalarını tehlikede gördükleri için böyle bir anayasa değişikliğini devlete dayatıyorlar” diye konuştu. Dölekçekiç, herkesin elini vicdanına koymasını isteyerek, Eskişehir halkını 16 Nisan’da ‘Hayır’ oyu vermeye çağırdı. ESRA ÜNLÜ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Olumlu gelişmeler var

Olumlu gelişmeler var

19:25 21 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti