KOMİSYON ÜYELERİ SEÇİLDİ

Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan ayı ilk toplantısında encümen ve komisyon üyeleri belirlendi.

Güncel Hit: 277 / Yorum: 0 / 10 Nisan 2017 20:29
KOMİSYON ÜYELERİ SEÇİLDİ
-A +A

Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Yılmaz Büyükerşen başkanlığında toplandı. Toplantıda Belediye Encümen üyeleri, Plan ve bütçe Komisyonu, İmar ve Bayındırlık Komisyonu, Ulaşım Komisyonu, Çevre ve Sağlık Komisyonu, Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu, Hukuk ve Yönetmelik Komisyonu, Tarım ve Hayvancılık Geliştirme Komisyonu ve İlçelere Yatırım İzleme Komisyonu üyeleri seçildi.
Gizli oyla belirlenen Encümen üyeleri: "AK Parti’den Nuri Temizsoy, Ahmet Özçetin, Hasan Tahsin Sürü, Hamdi Karakuş, Mustafa Aslan."
Plan ve bütçe Komisyonu üyeleri: “AK Parti’den Ahmet Yapıcı, Rahime Turan, Mustafa Önder, Halil Yavuz, Muhsin Doğan. CHP^den Abdülkadir Adar ve Ahmet İlker.”
İmar ve Bayındırlık Komisyonu üyeleri: “AK Parti’den Tuncer Köküer, Nuri Temizsoy, Ali Cebeci, Hızır Ayık, Hasan Doğru. CHP’den Erdoğan Aydoğmuş, Hüseyin Erdemir.”
Ulaşım Komisyonu üyeleri: “AK Partiden, Hamit Yüzügüllü, Yaşşar Çorapsız, Mustafa Aslan, Hasan Doğru, Ali Cebeci. CHP’den Jale Nur Süllü ve Önder Tuna.”
Çevre ve Sağlık Komisyonu üyeleri: “AK Parti’den İsmail Uysal, Ahmet Özçetin, Hamdi Karakuş, Ali Cebeci, Adem Çakır. CHP’den Hüseyin Erdemir, İrfan Genç.”
Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyeleri: “AK Parti’den Faruk Güler, Tuncer Köküer, Hasan Tahsin Sürü, Yaşar Çorapsız, Bahadır Eren. CHP’den Jale Nur Süllü, Emre Genç.”
Hukuk ve Yönetmelik Komisyonu üyeleri: “AK Parti’den Kadir Bozkurt, Rahime Turan, Mustafa Önder, Muhsin Doğan, Bahadır Eren. CHP’den Aydın Ünlüce, Atalay Dalgıç.”
Tarım ve Hayvancılık Geliştirme Komisyonu üyeleri: “AK Parti’den Zeynep Akgün, Özkan Alp, Halil Küçükçiftçi, Adem Çakır, Hızır Ayık. CHP’den Abdülkadir Adar ve Muharrem Kiremitçi.”
İlçelere Yatırım İzleme Komisyonu üyeleri: “AK Parti’den Yaşar Çorapsız, Ali Öztürk, Metin Özen, Halil Küçükçiftçi, Hızır Ayık. CHP’den Aydın Ünlüce ve Emre Genç.” ESRA ÜNLÜ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Olumlu gelişmeler var

Olumlu gelişmeler var

19:25 21 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti