Küçük ‘Neşet’lerden Özen’e ziyaret

‘Okul Öncesi Eğitim Değerleri Tanıtma Projesi’ kapsamında, Geçmişten Geleceğe İz Bırakanlar ‘Neşet Ertaş’ konulu programı gerçekleştiren 100. Yıl İlkokulu anasınıfı öğrencileri, okullarında gerçekleştirdikleri programın bir bölümünü de İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen’e sergilediler.

Güncel Hit: 83 / Yorum: 0 / 8 Ocak 2017 17:35
Küçük ‘Neşet’lerden Özen’e ziyaret
-A +Aİl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan‘Okul Öncesi Eğitim Değerleri Tanıtma Projesi’ kapsamında, Geçmişten Geleceğe İz Bırakanlar ‘Neşet Ertaş’ konulu programı gerçekleştirildi. 100. Yıl İlkokulu anasınıfı öğrencileri, okullarında gerçekleştirdikleri programın bir bölümünü de İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen’e sergilediler. İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen öğrencilerin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kültürel değerlerimize sahip çıkmak ve sahip çıkabilecek nesiller yetiştirebilmek amacıyla farkındalık oluşturmayı amaç edinen projede emeği geçen öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve Okul Müdürümüz Barış Karabina’ya teşekkür ediyorum” dedi.
Öğrenciler, İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen’e çiçek ve 100. Yıl İlkokulu Anasınıfı hatıra tabağı hediye ettiler. İl Milli Eğitim Müdürümüz Özen’de günün anısına öğrencilere kitap ve kırtasiye malzemesi verdi. Hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından öğrenciler okullarına uğurlandı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Güncel
En iyi yanıt ‘Hayır’

En iyi yanıt ‘Hayır’

20:05 - 19 Şubat 2017
Güncel
TAŞERON İŞÇİLER NEFES ALACAK

TAŞERON İŞÇİLER NEFES ALACAK

23:03 - 19 Şubat 2017
Güncel
Açlığa, yoksulluğa ‘Hayır’

Açlığa, yoksulluğa ‘Hayır’

15:03 - 19 Şubat 2017
Güncel
‘İş gücü açığını kapatamıyoruz’

‘İş gücü açığını…

23:27 - 19 Şubat 2017
Güncel
Winterfell açılışını gerçekleştirdi

Winterfell açılışını…

16:55 - 19 Şubat 2017
Güncel
AKŞENER GELİYOR

AKŞENER GELİYOR

20:55 - 19 Şubat 2017
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...