Küçük ‘Neşet’lerden Özen’e ziyaret

‘Okul Öncesi Eğitim Değerleri Tanıtma Projesi’ kapsamında, Geçmişten Geleceğe İz Bırakanlar ‘Neşet Ertaş’ konulu programı gerçekleştiren 100. Yıl İlkokulu anasınıfı öğrencileri, okullarında gerçekleştirdikleri programın bir bölümünü de İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen’e sergilediler.

Güncel Hit: 185 / Yorum: 0 / 8 Ocak 2017 17:35
Küçük ‘Neşet’lerden Özen’e ziyaret
-A +Aİl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan‘Okul Öncesi Eğitim Değerleri Tanıtma Projesi’ kapsamında, Geçmişten Geleceğe İz Bırakanlar ‘Neşet Ertaş’ konulu programı gerçekleştirildi. 100. Yıl İlkokulu anasınıfı öğrencileri, okullarında gerçekleştirdikleri programın bir bölümünü de İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen’e sergilediler. İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen öğrencilerin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kültürel değerlerimize sahip çıkmak ve sahip çıkabilecek nesiller yetiştirebilmek amacıyla farkındalık oluşturmayı amaç edinen projede emeği geçen öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve Okul Müdürümüz Barış Karabina’ya teşekkür ediyorum” dedi.
Öğrenciler, İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen’e çiçek ve 100. Yıl İlkokulu Anasınıfı hatıra tabağı hediye ettiler. İl Milli Eğitim Müdürümüz Özen’de günün anısına öğrencilere kitap ve kırtasiye malzemesi verdi. Hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından öğrenciler okullarına uğurlandı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
EAL öğrencileri İspanya’da

EAL öğrencileri İspanya’da

16:52 28 Haziran 2017
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
İsim çok aday yok!

İsim çok aday yok!

19:34 10 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti