Küçük ‘Neşet’lerden Özen’e ziyaret

‘Okul Öncesi Eğitim Değerleri Tanıtma Projesi’ kapsamında, Geçmişten Geleceğe İz Bırakanlar ‘Neşet Ertaş’ konulu programı gerçekleştiren 100. Yıl İlkokulu anasınıfı öğrencileri, okullarında gerçekleştirdikleri programın bir bölümünü de İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen’e sergilediler.

Güncel Hit: 154 / Yorum: 0 / 8 Ocak 2017 17:35
Küçük ‘Neşet’lerden Özen’e ziyaret
-A +Aİl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan‘Okul Öncesi Eğitim Değerleri Tanıtma Projesi’ kapsamında, Geçmişten Geleceğe İz Bırakanlar ‘Neşet Ertaş’ konulu programı gerçekleştirildi. 100. Yıl İlkokulu anasınıfı öğrencileri, okullarında gerçekleştirdikleri programın bir bölümünü de İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen’e sergilediler. İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen öğrencilerin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kültürel değerlerimize sahip çıkmak ve sahip çıkabilecek nesiller yetiştirebilmek amacıyla farkındalık oluşturmayı amaç edinen projede emeği geçen öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve Okul Müdürümüz Barış Karabina’ya teşekkür ediyorum” dedi.
Öğrenciler, İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen’e çiçek ve 100. Yıl İlkokulu Anasınıfı hatıra tabağı hediye ettiler. İl Milli Eğitim Müdürümüz Özen’de günün anısına öğrencilere kitap ve kırtasiye malzemesi verdi. Hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından öğrenciler okullarına uğurlandı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Eskişehir yetersiz kaldı

Eskişehir yetersiz kaldı

18:34 17 Mayıs 2017
Bir ömür mutluluklar

Bir ömür mutluluklar

21:29 20 Mayıs 2017
‘AVUÇ AÇMAYIN’

‘AVUÇ AÇMAYIN’

23:59 11 Mayıs 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...