MARDİN’E EL UZATTILAR

Sosyal sorumluluk projelerinin önde gelen topluluğu Nefer Tribünü, Mardin Kızıltepe Spor Lisesi’ne yardım etti. Tribün Lideri Murat Diri, Mardin Kızıltepe Spor Lisesi’nin bütün ihtiyaçlarının karşılandığını belirtti.

Spor Hit: 487 / Yorum: 0 / 6 Ocak 2017 23:53
MARDİN’E EL UZATTILAR
-A +A

Spor gereçleri gönderildi
Sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam eden Nefer Tribünü bu kez de Mardin Spor Lisesi’ne yardımda bulundu. Tribün lideri Murat Diri, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “bizlere ulaşan ve okuldaki öğrenciler için yardım isteyen Mardin Kızıltepe Spor Lisesine göndermiş olduğumuz çeşitli spor kıyafetleri ve spor gereçleri oradaki kardeşlerimize ulaştı ve okulun bütün ihtiyaçları karşılandı” ifadelerini kullandı.
 
“Herkese mesaj olsun”
Diri ayrıca “Eskişehirspor taraftarları olarak Mardin’deki kardeşlerimizle birliğimizi, bütünlüğümüzü göstermek amaçlı yaptığımız bu paylaşım umarız ki herkese bir mesaj olur. Son zamanlarda planlı bir şekilde etnik ve mezhepsel olarak ayrıştırılmaya çalışılıyoruz ama biz oynanan oyunun farkındayız. Bu oyuna gelmemek için mesajlarımızı da veriyoruz, yapmamız gerekenleri de yapıyoruz. Yüce Türk milleti tüm bu oyunların üstesinden gelebilecek yeterliliklere sahiptir” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Olumlu gelişmeler var

Olumlu gelişmeler var

19:25 21 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti