Mesajlaşma duvarı değil paylaşım duvarı

Tepebaşı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın Üniversite Caddesi üzerinde bulunan paylaşım duvarı kimliği belirsiz kişilerce tahrip edildiği ve amacı dışında şahısların kıyafet aldığı gerekçesiyle bir süreliğine kaldırıldı.

Güncel Hit: 155 / Yorum: 0 / 20 Temmuz 2017 19:40
Mesajlaşma duvarı değil paylaşım duvarı
-A +A


Tepebaşı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın yaklaşık bir buçuk yıldır düzenli şekilde işleyen ve ihtiyacı olan vatandaşların da rağbet gösterdiği ‘İhtiyacın yoksa as; ihtiyacın varsa al paylaşım duvarı’ kimliği belirsiz kişilerce tahrip edildiği gerekçesiyle kaldırıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Tepebaşı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Tolga Gülmez, paylaşım duvarının çok güzel ve düzenli işlediğini son günlerde birtakım sıkıntılardan kaynaklı ihbarlar aldıklarını belirtti.
KAMERA SİSTEMİ DE KURACAĞIZ
Gülmez, “Duvar mesajlaşma duvarı haline dönüşmüş. Orası mesajlaşma duvarı değil, paylaşım duvarı. Yazıları telefon numaraları yazılmış. Biz de bundan kaynaklı bir süreliğine bakımını yapmak ve farklı bir tasarımla faaliyete sokmak için kaldırdık. Şimdi arkadaşlarımız tasarımını yapıyor. İlerleyen günlerde raflı bir şekilde daha çok kıyafetin yerleştirilebileceği bir paylaşım alanı yapacağız. Hatta kamera sistemi de kuracağız” dedi.
TESPİT EDİLEN KİŞİLER UYARILDI
Kendilerine ihtiyacı olmayan insanların da kıyafet aldığına dair ihbarlar geldiğini söyleyen Gülmez, “Bazı insanların gelip aldığını ve farklı yerlerde satış yaptığına dair ihbarlar da aldık. Arkadaşlarımız kontrol etti. Günlerce orada bekledi ve gözlemledi. Tespit ettikleri kişileri uyardılar” diye konuştu. MELTEM KARAKAŞ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti