Metruk evler tehlike saçıyor

Güncel Hit: 217 / Yorum: 0 / 8 Şubat 2017 23:43
Metruk evler tehlike saçıyor
-A +A


Şehrin göbeğindeki Eskibağlar Mahallesinde yer alan metruk evler tehlike saçıyor. Vatandaşlar bu evlere bir an önce çözüm bulunması gerektiğini söylüyor.
Şehrin merkezinde yer alan Eskibağlar Mahallesindeki metruk evler tehlike saçmaya devam ediyor. Eskibağlar Mahalle Muhtarı Şenol İtgin’in de birçok defa gündeme getirdiği metruk evler hala aynı şekilde duruyor. Muhtar İtgin, metruk evler için, “Vatandaşlar akşam saatlerinde bu evlerin önünden geçerken tedirgin oluyor. Görüntü itibariyle de çirkin bir görüntü. Çözüm bulunmalı” demişti.
HER TÜRLÜ ATIK MADDE VAR
Özellikle ESPARK AVM’nin yan tarafında yer alan Bilgili Sokak’taki metruk evler ve çevresindeki arsalar, çöp yığınına dönmüş durumda. Camlarının ve kapılarının kırıldığı, içlerinin ise her türlü çöp, alkol şişesi gibi atık maddelerle dolu olduğu bu evlerden, mahalle sakinleri de çevre esnafı da şikâyetçi. Çoğu zaman akşam saatlerinde alkol ve uyuşturucu alan şahısların bu evlere geldiğini söyleyen vatandaşlar, evlerin tamamen yıkılıp, boş ve temiz arsalar haline getirilmesini istiyor.
KİMLİĞİ BELİRSİZ KİŞİLER
Evlerin etrafındaki arsaların çöp yığınlarına dönmesinin yanısıra, evlerin içleri de aynı durumda. Döşek, yastık gibi eşyaların olduğu gözlenen bu evlerde, kimliği belirsiz kişilerin kaldığı da tahmin ediliyor. MELTEM KARAKAŞ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Eskişehir yetersiz kaldı

Eskişehir yetersiz kaldı

18:34 17 Mayıs 2017
Bir ömür mutluluklar

Bir ömür mutluluklar

21:29 20 Mayıs 2017
‘AVUÇ AÇMAYIN’

‘AVUÇ AÇMAYIN’

23:59 11 Mayıs 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...