MHP’de mahalle görevlendirmesi

Güncel Hit: 243 / Yorum: 0 / 4 Temmuz 2017 18:18
MHP’de mahalle görevlendirmesi
-A +A


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Odunpazarı İlçe Başkanlığı bölgesinde bulunan mahalle temsilcilerinin görevlendirmesini yapıyor.
İlçe Başkanlığı hizmet binasında yapılan toplantıda konuşan MHP Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Rıza Kahveci, “Amacımız devletimize milletimize ve şehrimize en iyi şekilde hizmet etmektir. Bu gaye ve arzu ile MHP’nin yerel ve genel siyasette başarısı için durmadan yorulmadan çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin de varlığı ve çalışmaları bize güç verecek görev bölgelerinizde yapacağınız çalışmalarda hepinize başarılar dilerim” diye konuştu. Kahveci daha sonra mahalle temsilcilerine yetki belgelerini takdim etti.
Göreve atanan yeni mahalle temsilcileri ise şu isimlerden oluşuyor: “Huzur Mahallesi Ayhan Güzer, Dede Mahallesi İbrahim Taş, Emek Mahallesi 3’üncü Bölge Ramazan Diken, Emek Mahallesi 4’üncü Bölge Selim Küçükkör, Çankaya Mahallesi Sadık Durukan, 71 Evler Mahallesi Tarık Öz, Orhangazi Mahallesi Hakan Tetik, Orhangazi Mahallesi Hakan Tetik, Göztepe Mahallesi Ercüment Çakır, Gündoğdu Mahallesi Mehmet Aydın, Erenköy Mahallesi Mehmet Bayar.” AYŞEGÜL HÜMMET

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
EAL öğrencileri İspanya’da

EAL öğrencileri İspanya’da

16:52 28 Haziran 2017
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti