MİNİK KARİKATÜRİSTLER

Güncel Hit: 113 / Yorum: 0 / 4 Haziran 2017 19:50
MİNİK KARİKATÜRİSTLER
-A +A


Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen 5. Dönem Karikatür Atölyelerinin 2’nci grubu çalışmalarını tamamladı. Grubun atölye çalışmaları 4 Mart’ta başladı, 27 Mayıs’ta sona erdi. 
Toplam 29 çocuğun katıldığı çalışmalar sonucunda düzenlenen sertifika töreni Atilla Özer Karikatürlü Ev’de gerçekleştirildi. Törene Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, karikatüristler Erol Büyükmeriç ile Yaşar Arda ve çocuklar ile aileleri katıldı. 5’inci Dönem Karikatür Atölyelerinin 2’inci grubu ile karikatür atölyelerini gerçekleştiren karikatüristler Erol Büyükmeriç ve Yaşar Arda törende birer konuşma yaparak, karikatür sanatına verdiği desteklerden ötürü Başkan Ataç’a teşekkürlerini iletti.
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ise atölye çalışmaları düzenleyerek, çocukları karikatür ile tanıştırmayı amaçladıklarını belirterek, “Bunu ehil ellerle yapmak lazım. Çok deneyimli arkadaşlarımız var. Nükte yapan, espri yapan insanlar çok sevilir. Toplum içinde daha çok sevilir. Çocuklara bunları aktarabilmemiz çok önemli” diye konuştu. Törende daha sonra Başkan Ataç, Erol Büyükmeriç, Yaşar Arda ve Karikatürist Prof. Atila Özer'in Eşi Vicdan Bulunmaz Özer, atölye çalışmalarında başarı gösteren çocuklara sertifika ve hediyelerini takdim etti. HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti