MÜCADELE ÇAĞRISI

CHP İl Danışma Kurulu Toplantısında konuşan Sinan Özkar, “Toplumun tüm kesimleri adaletsizlik ve hukuksuzluktan nasibini aldı. O nedenle kimseyi ötekileştirmeden diğer siyasi partiler ile bu ortak mücadeleyi devam ettireceğiz. Bu mücadeleyi hiçbir kompleks içinde yer alamdan sağcıdır solcudur demeden kimseyi dışlamadan sürdüreceğiz” dedi.

Güncel Hit: 334 / Yorum: 0 / 18 Haziran 2017 19:02
MÜCADELE ÇAĞRISI
-A +A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Danışma Kurulu Toplantısı, Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Toplantıya Milletvekili Utku Çakırözer, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı ve partili delegeler ile mahalle temsilcileri katıldı. Milletvekili Gaye Usluer kızı evlendiği için, Cemal Okan Yüksel ise Meclis çalışmaları nedeniyle toplantıya katılamadı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantıda ilk olarak CHP il örgütünün yaptığı çalışmalar slayt gösterisi şeklinde sunuldu. “Genel başkanımıza il örgütü olarak sonsuz destek veriyoruz” diyerek konuşmasına başlayan İl Başkanı Sinan Özkar, “Genel başkanımız bir yürüyüş kararı verdi. Milletvekilimizin tutuklanması değil, haksız hükümler giyen haksızlığa uğrayan toplumun tüm kesimleri için biz adalet yürüyüşümüzü devam ettireceğiz. Bu ülkede adaletsizliğe uğrayan o kadar çok ki, adaletsizlik artık kural haline geldi. Toplumun tüm kesimleri adaletsizlik ve hukuksuzluktan nasibini aldı. O nedenle kimseyi ötekileştirmeden diğer siyasi partiler ile bu ortak mücadeleyi devam ettireceğiz. Bu mücadeleyi hiçbir kompleks içinde yer alamdan sağcıdır solcudur demeden kimseyi dışlamadan sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı. MELTEM KARAKAŞ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Kitap mezatı yapılacak

Kitap mezatı yapılacak

17:32 28 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti