MÜDÜR ÖZEN’DEN YÖNETİCİ İTİRAFI

İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen; “Yönetici kadroları konusunda maalesef beklentimiz tam olarak karşılanamıyor. Bunun bazı sosyolojik ve psikolojik nedenleri var” diye itirafta bulundu.

Güncel Hit: 634 / Yorum: 0 / 11 Nisan 2017 23:59
MÜDÜR ÖZEN’DEN YÖNETİCİ İTİRAFI
-A +A

 
İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen başkanlığında, Hacı Süleyman Çakır Kız Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen Eğitim Yöneticileri Değerlendirme Toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Okul Müdürleri katıldı.Necmi Özen gündeme ilişkin konularda açıklamalarda bulunarak, eğitim-öğretim faaliyetlerindeki mevcut durumu değerlendirdi.Müdür Özen yaptığı konuşmada; “Okul öncesi branşında %105, sınıf öğretmeni branşında %109, branş öğretmeni branşında %101 norm kadro karşılama oranımız var. Biz öğretmen fazlası olan bir iliz. Öğretmen ihtiyacının karşılanmasının çok ötesinde, ihtiyacının çok üzerinde öğretmene sahip olan bir İliz. Yönetici kadroları konusunda maalesef beklentimiz tam olarak karşılanamıyor. Bunun bazı sosyolojik ve psikolojik nedenleri var. Yoksa bazı çığırtkanların dediği gibi yandaş bulamayışımdan değil, bizim yandaşlık kaygımız yok.”
Müdür Özen konuşmasını şöyle sürdürdü; “Şu anda dengeli bir dağılımı bugün gerçekleştirsek tam gün eğitim yapan kurumlarımızın sayısı %90’lar civarına çıkacaktır. Bu yıl Allah kısmet ederse Eskişehir’in her noktasında toplam 15 yeni kurumun inşaatını gerçekleştireceğiz. Sayın Bakanımızın ve mensubu bulunduğu Hükümetimizin 2019 yılında Ülke genelinde tam gün eğitime geçeceğiz sözünü Eskişehir’den yürekten desteklediğimizi ve bununla ilgili altyapıyı gerçekleştirdiğimizi göstereceğiz.Başarı tekrarlanırsa başarıdır. Tekrarlanmazsa tesadüftür. Eskişehir akademik başarı noktasında üst sıralarda yerini her zaman koruyan İllerimizden birisi olma özelliğini merkezi sınavlarda sürdürmektedir” ESRA ÜNLÜ
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Olumlu gelişmeler var

Olumlu gelişmeler var

19:25 21 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti