ONLAR YETKİLİYSE BİZ DE ETKİLİYİZ

SES Şube Sekreteri Bülent Ağırel, geçtiğimiz gün gazetelerde yer alan Memur Sen’in yetkili sendika olduğu haberlerine ilişkin yaptığı açıklamada “Hormonlu yetkili sendikalara rağmen SES etkili sendikadır. Bu böyle bilinmelidir” dedi.

Güncel Hit: 288 / Yorum: 0 / 9 Haziran 2017 18:23
ONLAR YETKİLİYSE BİZ DE ETKİLİYİZ
-A +A


SES Şube Sekreteri Bülent Ağırel, geçtiğimiz günlerde bazı yayın organlarında Eskişehir’deki sağlık kurumlarındaki yetkili sendikanın Memur Sen’e bağlı Sağlık Sen olduğuna dair haberlere ilişkin açıklama yaptı. Sendikaların işçi ve emekçilerin büyük mücadeleleri sonucu kurulduğunu belirten Ağırel, “Sendikalar sınıf mücadelesi yürüten örgütlerdir. Her şeyden önce işçi ve emekçilerin haklarını, sınıfsal taleplerini savunmak, geliştirmek amacıyla mücadele yürütür. İktidara, patrona, sermayeye dayanarak yapılan sendikacılık işçilere, emekçilere ne küçük bir hak getirmez. Tam tersine birçok hak kaybı yaşanır” diye konuştu.
SES’in kurulduğu günden beri gücünü sağlık emekçilerinden aldığına vurgu yapan Ağırel, “Kuşkusuz bundan sonra da sağlık emekçilerinin gerçek ve tek sendikası olarak mücadeleye devam edecektir. Bu anlamda hormonlu yetkili sendikalara rağmen SES sağlık emekçilerinin her zaman etkili sendikasıdır. Bu böyle bilinmelidir” ifadelerini kullandı. ESRA ÜNLÜ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti