PROJE BUGÜN TANITILIYOR

Uzun bir süredir kamuoyunun gündeminde yer alan ‘Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi’ Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen tanıtım toplantısı ile masaya yatırılacak.

Güncel Hit: 367 / Yorum: 0 / 31 Ocak 2017 23:59
PROJE BUGÜN TANITILIYOR
-A +A


Odunpazarı Belediyesi, kamuoyunda uzun süredir tartışılan ‘Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi’ ile ilgili bugün 14.00’de Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde tanıtım toplantısı düzenleyecek. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, başkan yardımcıları ve proje sorumlularının katılacağı toplantıda, ‘Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi’ ile ilgili detaylar anlatılacak. Toplantıda ayrıca katılımcıların soruları da cevaplanacak.

PROJENİN MAKETİ HAZIR
Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi’nin maketinin hazır olduğunu belirten yetkililer, yine bu maketin görsellerinin de içinde yer aldığı bir de film yapıldığını kaydetti. Sanayide yer alan tüm esnafının toplantıya davet edildiğini vurgulayan yetkililer, “Projenin içi boş diyen zihniyet, şimdi ne mazeret bulacak, merak ediyoruz. Zira projenin içi fazlasıyla dolduruldu” dedi. HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti