RANT ÇETELERİNE FIRSAT VERİLMEYECEK

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, CHP Genel Merkezi’nde düzenlediği basın toplantısında Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e yapılan saldırıyı kınadı. Tezcan, “Cumhuriyet Halk Partili Belediyelerin olduğu yerde rant çetelerine fırsat verilmeyecektir” dedi.

Güncel Hit: 114 / Yorum: 0 / 31 Temmuz 2017 17:23
RANT ÇETELERİNE FIRSAT VERİLMEYECEK
-A +A

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, CHP Genel Merkezinde gündeme ilişkin basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısına Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e yapılan saldırıyı kınayarak başlayan Tezcan, “Öncelikle hafta sonu tatsız bir olayla karşılaştık. Eskişehir Büyükşehir Başkanımız Sayın Yılmaz Büyükerşen’e bir saldırıda bulunuldu. Öncelikle herkesin şunu bilmesi gerekir: Cumhuriyet Halk Partili Belediyelerin olduğu yerde rant çetelerine fırsat verilmeyecektir. Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanlarının görev yaptığı yerler halkın hizmeti için çalışılan yerlerdir. Rantçıların arzuları ve isteklerine göre şehir kararları alınmayacaktır. Sayın Yılmaz Büyükerşen sadece Türkiye’de değil dünyada marka olmuş bir Belediye Başkanımızdır. Eskişehir’i bir kimlik sahibi kent haline getirmiştir. Kendisine geçmiş olsun diyoruz ve bu kararlı mücadelesinde kent çetelerine, rant çetelerine teslim olmayan bu mücadelenin devam edeceğini söylüyoruz” diye konuştu.

Hükümetten isteklerinin olduğunu vurgulayan Tezcan, “Hükümetten de isteğimiz şudur, bu tip meselelerde kentle ilgili kararların yerelden verilmesinde yarar vardır. Yukarıdan, merkezden işret ederek belli dağıtımların yapılması kentlerdeki çete meraklısı olanlarında şımarmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle tekrar bir kere daha Sayın Büyükerşen’e geçmiş olsun dileklerimi paylaşmak istiyorum” ifadelerini kullandı. (CHP.ORG)

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Kitap mezatı yapılacak

Kitap mezatı yapılacak

17:32 28 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti