Sağını solunu oynatan değil…

Güncel Hit: 273 / Yorum: 0 / 25 Aralık 2016 23:58
Sağını solunu oynatan değil…
-A +A


Memur-Sen Genişletilmiş İl Divan Toplantısı gerçekleşti. Toplantı konuşan AK Parti Milletvekili Harun Karacan tüm kurumları sert bir dille uyardı. Karacan, “Bize sağını, solunu oynatan kurum müdürleri değil, devletin geleceği için mücadele eden kurum müdürleri lazım” dedi.
Memur-Sen Eskişehir Temsilciğinin Genişletilmiş İl Divan toplantısı ESOGÜ’de bir kafede gerçekleşti. Toplantıya AK Parti Milletvekili Harun Karacan, AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Kaynarca, sendika şube başkanları ve çok sayıda davetli katıldı. Toplantıda konuşan Memur-Sen İl Temsilcisi Muammer Karaman, ülkede yaşanan olaylara değindi. Ülkenin zor günlerden geçtiğini belirten Karaman, “Ülke olarak çok zorlu bir süreci yaşıyoruz. Ülke olarak birlik ve beraberliğimizin en büyük gücümüz olduğunu fark ederek bir yürüyüş gerçekleştirmemiz lazım” ifadelerini kullandı.
AK Parti Milletvekili Harun Karacan, tüm kurumları sert bir dille uyararak, “Tüm kurum müdürleri; Rektörleriyle, amirleriyle, memurlarıyla devletin arkasında durması lazım. Açık yüreklilikle söylüyorum. Sağını solunu oynatan kurum müdürleri değil, devletin geleceği için mücadele eden kurum müdürleri lazım. Sadece ve sadece tek isteğimiz var. Devletin hassasiyetlerine önem versin. Artık Türkiye’nin bir dakika dahi duracak vakti yok. Biz devletin bekası için, memleketin Türk bayrağını indirtmemek için gayret göstereceğiz. Bu anlamda devletin reaksiyonlarına önem vermeyen, devletin dikkat ettiği konularda kulak arkası yapan herkesin karşısındayım. Benim için makam, mevki değil. Bana 4 yıllık görev verdiniz, 4 yılın sonuna kadar aynı heyecanla aynı aşkla devam ettireceğiz. Tek amacımız var; tek bayrak, tek millet, bunu yaparak yolumuza devam edeceğiz” dedi. HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Eskişehir yetersiz kaldı

Eskişehir yetersiz kaldı

18:34 17 Mayıs 2017
Bir ömür mutluluklar

Bir ömür mutluluklar

21:29 20 Mayıs 2017
‘AVUÇ AÇMAYIN’

‘AVUÇ AÇMAYIN’

23:59 11 Mayıs 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...