Sağını solunu oynatan değil…

Güncel Hit: 300 / Yorum: 0 / 25 Aralık 2016 23:58
Sağını solunu oynatan değil…
-A +A


Memur-Sen Genişletilmiş İl Divan Toplantısı gerçekleşti. Toplantı konuşan AK Parti Milletvekili Harun Karacan tüm kurumları sert bir dille uyardı. Karacan, “Bize sağını, solunu oynatan kurum müdürleri değil, devletin geleceği için mücadele eden kurum müdürleri lazım” dedi.
Memur-Sen Eskişehir Temsilciğinin Genişletilmiş İl Divan toplantısı ESOGÜ’de bir kafede gerçekleşti. Toplantıya AK Parti Milletvekili Harun Karacan, AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Kaynarca, sendika şube başkanları ve çok sayıda davetli katıldı. Toplantıda konuşan Memur-Sen İl Temsilcisi Muammer Karaman, ülkede yaşanan olaylara değindi. Ülkenin zor günlerden geçtiğini belirten Karaman, “Ülke olarak çok zorlu bir süreci yaşıyoruz. Ülke olarak birlik ve beraberliğimizin en büyük gücümüz olduğunu fark ederek bir yürüyüş gerçekleştirmemiz lazım” ifadelerini kullandı.
AK Parti Milletvekili Harun Karacan, tüm kurumları sert bir dille uyararak, “Tüm kurum müdürleri; Rektörleriyle, amirleriyle, memurlarıyla devletin arkasında durması lazım. Açık yüreklilikle söylüyorum. Sağını solunu oynatan kurum müdürleri değil, devletin geleceği için mücadele eden kurum müdürleri lazım. Sadece ve sadece tek isteğimiz var. Devletin hassasiyetlerine önem versin. Artık Türkiye’nin bir dakika dahi duracak vakti yok. Biz devletin bekası için, memleketin Türk bayrağını indirtmemek için gayret göstereceğiz. Bu anlamda devletin reaksiyonlarına önem vermeyen, devletin dikkat ettiği konularda kulak arkası yapan herkesin karşısındayım. Benim için makam, mevki değil. Bana 4 yıllık görev verdiniz, 4 yılın sonuna kadar aynı heyecanla aynı aşkla devam ettireceğiz. Tek amacımız var; tek bayrak, tek millet, bunu yaparak yolumuza devam edeceğiz” dedi. HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
EAL öğrencileri İspanya’da

EAL öğrencileri İspanya’da

16:52 28 Haziran 2017
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
İsim çok aday yok!

İsim çok aday yok!

19:34 10 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti