SALDIRIYA TEPKİ GÖSTERDİLER

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e yapılan çirkin saldırı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, CHP’liler ve AK Partililer tarafından kınandı. Siyasiler kınama mesajlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Güncel Hit: 220 / Yorum: 0 / 30 Temmuz 2017 19:40
SALDIRIYA TEPKİ GÖSTERDİLER
-A +A

Büyükerşen’i telefonla arayarak Başbakan Binali Yıldırım, geçmiş olsun dileklerini iletti. Olay hakkında bilgi alan Başbakan, “İlgili kurumlarla görüşeceğim. Gereği yapılacak” dedi. Başbakan Yıldırım ayrıca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.
 
CHP Milletvekili Gaye Usluer: “Bizim şehrimiz bu ülkede huzurun başkentidir. Bizim Hocamız, Yılmaz Hoca, vatandaşla iç içe olan, korumaya ihtiyaç duymayan cesur ve sevilen, saygı duyulan bir başkandır! Hocamıza yapılan bu çirkin saldırıyı şiddetle kınıyorum! Yılmaz Hocamız bu çirkinliğe pabuç bırakmayacak, bizler de her zaman olduğu gibi onun yanında olmaya devam edeceğiz.”
CHP Milletvekili Utku Çakırözer: “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yılmaz Büyükerşen'e yapılan çirkin saldırıyı şiddetle kınıyorum. Sadece Eskişehir değil tüm Türkiye Yılmaz Hoca'mızın yanındadır.”
CHP Milletvekili Cemal Okan Yüksel: “Ne Yılmaz hocaya saldıranlara ne de diğer mafyatik tiplere pabuç bırakmayacağız. Belediye başkanlarımız şehre mafyayı sokmamak için mücadele ediyor.”
AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay: “Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e yapılan saldırıyı şiddetle kınıyor, geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”
AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü: “Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yılmaz Büyükerşen’e yapılan saldırıyı nefretle ve şiddetle kınıyor, kendilerine geçmiş olsun diliyorum.”
Volkan Doğan ve İbrahim Yılmaz Kaynarca da, sosyal medyadan yayınladıkları mesajlarda saldırıyı şiddetle kınadıklarını  belirtti. ESRA ÜNLÜ
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Kitap mezatı yapılacak

Kitap mezatı yapılacak

17:32 28 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti