SES’te Genel Kurul

Güncel Hit: 161 / Yorum: 0 / 11 Şubat 2017 20:25
SES’te Genel Kurul
-A +A


Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) 9. Genel Kurul Toplantısı Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde yapıldı. 
SES’in yeni yönetim kurulu belirlendiği toplantıya Milletvekili Utku Çakırözer, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve sendika üyeleri katıldı. SES, katkılarından dolayı Büyükşehir Belediyesi, Odunpazarı Belediyesi, Tepebaşı Belediyesi ve emekli üyelerine plaket takdim etti. Yönetim kuruluna Birtürk Özkavak, İclal Akalın, Dilek Yeşilırmak, Bülent Ağırel, Salih Bakır, Osman Gündoğmuş ve Erhan Kamış seçildi.
EMEK EN KUTSAL DEĞERDİR
Toplantıya katılamayan Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen bir mesaj göndererek kendisine plaket verecek olan SES’e teşekkür etti. Büyükerşen mesajında; “İnandığım odur ki emek en kutsal değerdir. Doğuştan sahip olduğumuz haklarımızın ve emeklerimizin, kazandıklarımızın değerini bulacağı en ideal ortam ise demokrasidir. O nedenle bu iki değere katkı vermiş olduğumu düşünmeniz benim için son derece önemlidir” dedi.
HERKESE GÖREV DÜŞÜYOR
Burada ‘hayır’ı anlatmanın çok kolay olduğunu söyleyen Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, ‘hayır’ı anlatmak için herkese tek tek görevler düştüğünü söyledi. Konuşmasında Varlık Fonu’na değinen Ataç, bu fonu darlık fonu olarak nitelendirdi.
HAYIR DEMELİYİZ
Bir ruh sağlıkçı olarak toplumun hayır sözcüğüne karşı teşvik edici olmadığını bildiren Odunpazarı Başkan Vekili Gülten Seber, ‘hayır’ın çok sağlıklı olduğunu söyledi. Seber; “Bir insan hayır demeyi öğrenmezse bedenini koruyamaz. Çalışma alanında hayır diyemeyen insan bütün işlerin üstüne yığılmasıyla bunalıma girerler. Biz onlara hayır de demeyi öğretiriz. Sınırlarımızı bildiririz. Birisi şurada dur ben bir banka soyacağım bana gözlemci ol derse ne cevap veririz? Hayır deriz. Bu yüzden anayasadaki değişikliklere de hayır demeliyiz” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Eskişehir yetersiz kaldı

Eskişehir yetersiz kaldı

18:34 17 Mayıs 2017
Bir ömür mutluluklar

Bir ömür mutluluklar

21:29 20 Mayıs 2017
‘AVUÇ AÇMAYIN’

‘AVUÇ AÇMAYIN’

23:59 11 Mayıs 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...