ŞİİRLERİ ONA İLAÇ OLACAK

Şair Erdoğan Ekiner'in öncülüğünde ve Odunpazarı Belediyesi ve bazı kuruluşların desteği ile gerçekleşecek olan ve "FriedreichAtaksasi hastalığı" dikkat çekmek amacıyla düzenlen 1. ‘Eski Kent Şiir Buluşması’ bugün Yunus Emre Kültür Merkezinde..

Güncel Hit: 165 / Yorum: 0 / 10 Temmuz 2017 19:30
ŞİİRLERİ ONA İLAÇ OLACAK
-A +A


Şair, Gazeteci ve Aktivist Erdoğan Ekiner'in girişimi ile FriedriechAtaksasi hastası Gülçin Karausta'ınn hastalığının ilacının sosyal güvenlik kapsamına alınması için verdiği mücadeleye destek amacıyla düzenlenen 1.Eski Kent Şiir Buluşması bugün saat 20.00'de Odunpazarı Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek.
Müzisyen Aytaç Karausta'nın da kısa bir konser vereceği etkinliğe katılacak olan şairler: Ayten Mutlu (İstanbul), Altay Ömer Erdoğan (İzmir), Hayrettin Geçkin (Çanakkale), Salim Çalık (Zonguldak), Erdoğan Ekiner (Eskişehir) ve Mehmet Ali Yılmaz (Eskişehir)...
Etkinlik konusunda bir açıklama yapan Şair Erdoğan Ekiner, şiir buluşmasına destek veren kuruluşlara ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, belediyenin Özel KalemMüdürü  Şenol Durur ve Basın Halkla İlişkiler Bölümü çalışanlarına teşekkür etti. Etkinliğin Gülçin Karausta'nın mücadelesi için  önemli olduğunu vurgulayan Ekiner. "Şanatsaverleri, şiir ve müzik ile ilgili duyarlı dostları şiir buluşmasına bekliyoruz" dedi. 
 
FOTO 1: FriedriechAtaksasi hastalığının 4 bin lira olan ilacının SGK kapsamına alınması için mücadele eden Eskişehirli Gülçin Karausta.
FOTO 2:Erdoğan Ekiner

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
EAL öğrencileri İspanya’da

EAL öğrencileri İspanya’da

16:52 28 Haziran 2017
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
İsim çok aday yok!

İsim çok aday yok!

19:34 10 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti