Suluboya Günleri sona erdi

Suluboya Günleri üçüncü çalışma atölyesi ve workshop çalışmalarının ardından sona erdi. Katılımcılara sertifikalarını dağıtan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Bu sanat galerisinde binlerce hayale dokunduk” dedi.

Güncel Hit: 132 / Yorum: 0 / 5 Ağustos 2017 19:16
Suluboya Günleri sona erdi
-A +A

Çağdaş Sanatlar Galerisi’de düzenlenen Suluboya Günleri’nin üçüncü çalışma atölyesi ve workshop çalışmalarına Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Başkan Yardımcısı Figen Engin, Uluslararası Suluboya Derneği üyeleri ile çok sayıda suluboya meraklısı katıldı. Workshopa katılan Başkan Kurt da katılımcılar il birlikte suluboya resim yaptı. Atanur Doğan’ın çalışmalarını yürüttüğü workshop ile Suluboya Günlerinde çalışma atölyeleri ve workshoplar sona erdi. Katılımcılara, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un ve Uluslararası Suluboya Derneği başkanı Atanur Doğan’ın katılımıyla düzenlenen törende sertifikaları verildi.
 
Törende konuşan Başkan Kurt, “Bu sanat galerisinde; binlerce hayale dokunduk, sanatın paylaşılır ve çoğaltılabilir olduğunu gösterdik, duygularına dokunduğumuz insanların hayal dünyalarının nasıl değiştiğine şahitlik ettik. Açtığımız sergilerimizi binlerce insanla buluşturduk. Çünkü, hepimiz kendimizi ifade etmek isteriz. Sanatçı resim yaparak yaşama dair etkilendiği ne varsa onları insanların görebilecekleri bir biçime dönüştürür ve duygularını başkalarına ulaştırır” dedi.
 
Odunpazarı Belediyesi ve Uluslararası Suluboya Derneği tarafından Çağdaş Sanatlar Galerisi’nde düzenlenen “Suluboya Günleri” 18 Ağustos Cuma Günü sona erecek. HM
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Olumlu gelişmeler var

Olumlu gelişmeler var

19:25 21 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti