TEDAVİ UZUN ÇÖZÜM KESİN

İnsan vücudunun doğal olarak yaydığı titreşimleri esas alan biorezonans yöntemi; alerji, astım, bronşit, migren, romatizma, kanser, şeker hastalığı gibi birçok hastalıkta destek tedavi olarak kullanılabiliyor.

Güncel Hit: 122 / Yorum: 0 / 6 Temmuz 2017 17:58
TEDAVİ UZUN ÇÖZÜM KESİN
-A +A


Vücudun kendiliğinden yaydığı frekans kodlarını esas alan biorezonans tedavisi; hastanın zihinsel, ruhsal ve bedensel koşullarını bir bütün olarak ele alıyor. Kişiye özel tedavi programı uygulanan yöntem bitkisel, kimyasal ya da sentetik herhangi bir ilaç takviyesi yapılmadan biorezonans cihazıyla uygulanıyor. 30 yıllık hemşire olan ve emekli olduktan sonra biorezonans cihazıyla tanıştığını aktaran Işık Kılıç, biorezonans tedavisinin Türkiye’de 50 yerde kullanıldığını söyledi. Kılıç, “Biz alternatif tıpız. Alternatif tıpın gereklerini yerine getiriyoruz. Asıl tedavilerinin görüleceği yerin doktorlar ve hastaneler olduğunu söylüyoruz. Bir şeker hastası kendi doktorunun kontrolü dışında bir işlem görmüyor. Kendi doktoruna gidiyor, tetkiklerini yapıyor. Kombin bir tedavi. Bu tedaviler uzun sürüyor. Uzun sürmesinin nedeni alt yapılarını düzelttiğimiz için. 20 yılda vücudun aldığı hali 1 ayda değiştirmek mümkün değil. Ama bittikten sonra tamamen bitiyor” ifadelerini kullandı.
TEDAVİ İÇİN İSTANBUL’DAN GELDİM
İki hafta önce internet üzerinden duyduğu biorezonans tedavisi için İstanbul’dan Eskişehir’e gelen Kardelen Yıldız, “Kilo vermek için mide ameliyatı olmak istiyordum. Bunun için devlet hastanelerine gittiğimde şekerimin düzenlenmesi gerektiğini ve bunun için de 1 sene ilaç kullanmam gerektiği söylenildi. Ben de biorezonans ile halledilebilecek bir şeyse şekerimi düşürüp öyle ameliyat olma yolunu izledim. Şuan 127 kiloyum ilk hedefim 80 kiloya düşmek” diye konuştu. ESRA ÜNLÜ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Kitap mezatı yapılacak

Kitap mezatı yapılacak

17:32 28 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti