Tek isteği gerçek oldu

Sonhaber’in dün gündeme getirdiği 85 yaşındaki Yaşar Amca’nın boya sandığı isteği gerçek oldu. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Yaşar Amcaya boya sandığı hediye etti.

Güncel Hit: 1617 / Yorum: 0 / 24 Mart 2017 23:59
Tek isteği gerçek oldu
-A +A

Çocukluğundan bu yana ayakkabı boyacılığı yaparak geçinen ve yaşlı maaşı alarak hayatını idame ettiren 85 yaşındaki Yaşar Sucu, karton kutunun üzerinde ayakkabı boyuyordu. Yaşar Amcanın tek isteği taşıyabileceği ağırlıkta bir ayakkabı sandığıydı. Yaşar Amcanın bu isteğine Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç cevap verdi ve kendisine boya sandığı ile birlikte boya malzemeleri hediye etti.
HASTANEDE ÖZEL YER
Haberimiz yayınlandıktan sonra Yaşar Amcaya yardım etmek istediğini söyleyen birçok vatandaş gazetemizi aradı. Acıbadem Hastanesi çalışanları kendi aralarında para toplayarak, Dış İlişkileri Sorumlusu Bülent Öztürk aracılığıyla Yaşar Amcaya destek oldular. Ayrıca AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan da, Yaşar Amca’ya  Eskişehir Devlet Hastanesi içerisinde özel bir yer tahsis edeceklerini söyleyerek yardım etmek istediğini söyledi.
SANDIĞI AÇMYA UTANIYOR
Ahmet Ataç’ın hediye ettiği boya sandığını verdiğimiz Yaşar Amca, sandığı görünce duygulanıyor ve biraz da mahcup oluyor. Sandığı beğenip beğenmediğini sorduğumuzda ise mütevaziliğinin verdiği mahcuplukla, “Burada açmayalım, kızım ayıp olur. Çok fazla insan var. Allah razı olsun hepinizden” diyor. Ardından hepimiz Yaşar Amcanın gözlerindeki mutluluğu görmenin iç huzuruyla yanından ayrılıyoruz. MELTEM KARAKAŞ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Kitap mezatı yapılacak

Kitap mezatı yapılacak

17:32 28 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti