YAĞMURLA BİRLİKTE 'ADALET'

CHP’li Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanması sonrası CHP il yönetiminin çağrısıyla Adalar’da toplanan binlerce Eskişehirli, ‘Adalet’ sloganları atarak Espark AVM önüne yürüdü.

Güncel Hit: 393 / Yorum: 0 / 15 Haziran 2017 23:59
YAĞMURLA BİRLİKTE 'ADALET'
-A +A


HABER: MELTEM KARAKAŞ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) il yönetiminin çağrısıyla Adalar’da toplanan binlerce Eskişehirli, ‘Adalet’, ‘Bu daha başlangıç mücadeleye devam’, sloganları atarak Espark AVM önüne yürüdü. CHP Milletvekili Utku Çakırözer’in de katıldığı yürüyüşte, yağan yağmura rağmen, kitle coşkulu bir şekilde yürüyüşünü devam ettirdi.MÜHÜRSÜZ İKTİDAR VURGUSU
Espark önünde sonlandırılan yürüyüşün ardından açıklama yapan CHP İl Sekreteri Betül Duman, “Hırsızların, yağmacıların, savaş suçlularının,  kadın düşmanlarının ve pek tabi damatların elini kolunu sallayarak gezdiği ülkemizde milletvekilleri, gazeteciler, akademisyenler, üniversite öğrencileri tutuklu. Mühürsüz iktidar ülkemizi bir açık hava hapishanesine döndürmüş durumda” dedi.

BİR KIVILCIM OLACAK
Adalet Yürüyüşlerinin demokratik, özgür, laik bir Türküye özlemi çekenler için kıvılcım olacağını dile getiren Duman, “Bugün başlattığımız yürüyüş, adaletin, demokrasinin, özgürlüğün tecelli edeceği bir Türkiye içindir. Bu dikta rejimine karşı birlikte yürüyeceğiz. Korkmayacağız. Susmayacağız. Yolları yürümekle aşındıracağız” diye konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
EAL öğrencileri İspanya’da

EAL öğrencileri İspanya’da

16:52 28 Haziran 2017
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
İsim çok aday yok!

İsim çok aday yok!

19:34 10 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti