YAKIŞMADI HOCAM!

“Sportif başarısızlıktan değil, siyasi düşüncelerimden dolayı gönderildim” diyen Özalan, iktidar partisine Eskişehirspor’u hedef gösterdi.

Spor Hit: 543 / Yorum: 0 / 14 Şubat 2017 23:30
YAKIŞMADI HOCAM!
-A +A


Eskişehirspor’la yolları ayrılan Alpay Özalan, giderayak açıklamalarda bulundu.

 
“Linç girişimi başlatıldı”
Gazeteciler Cemiyeti'nde açıklamalarda bulunan Özalan, gönderilme nedeninin sportif başarısızlık olmadığını iddia ederek, “Referandum sürecinde kendi fikir ve düşüncelerimi söyledikten sonra benim üzerime burada, özellikle de sosyal medyada bir linç girişimi kampanyası başlatıldı. Çünkü böyle bir organizasyonun içerisinde olan bazı teşkilatlar vardı” ifadelerini kullandı.
 
“Dik duruş sergiledim”
“Biz yine dik duruşumuzu yapıyoruz” diyen Özalan, “Bana sordukları zaman, 'Son maçtaki ağır yenilgiden sonra istifa etmeyi düşündünüz mü?' dedikleri zaman, 'Kesinlikle öyle bir düşüncem yok, yönetim öyle bir karar alırsa saygı duyarım' diye bir açıklamam vardır. Çünkü ben düşüncemden ve fikirlerimi özgürce söylemekten dolayı hiçbir zaman hiçbir yerden kaçmam. Aksine daha çok içine girerim. Dik duruşumu neyse sergilerim” dedi.
 
“Sportif başarısızlık yok”
Eskişehirspor Yönetim Kurulu'nun aldığı karara saygı duyduğunu söyleyen Özalan, “Yönetim kurulu böyle bir karar almıştır, biz de saygıyla karşılamışızdır. Kesinlikle sportif bir başarısızlık yoktur. Burada başarısızlıkla ilgili bir şey söz konusu değildir. Buradan bizim gidişimizin sebebinin ne olduğunu herkes çok iyi biliyor. Başka söylenecek bir şey yok. Yönetim benimle ayrılacağını söyledi. Saygı duyarız” diye konuştu.
 
“İhale bize kaldı”
Takımın geçmişte yaşadığı sıkıntılara değinen Özalan, Göztepe maçında oyuncuları sahadan kendisinin çekmediğini vurguladı. Özalan, “Göztepe maçında benim için yanlış bir algı operasyonu var. Hala oradan takımı sahadan çekerek 6 puanımızdan olduğumuz yönünde. Ben Başkanımız Halil Ünal'ın talimatı olmadan ne öyle bir yetkiye sahibim, ne böyle bir iradeye sahibim, ne de böyle bir şey yaparım. Kesinlikle başkanımızın talimatıdır. Biz de onu yerine getirdik. Tabi ihale bize kaldı” dedi.
 
“Bizim safımız bellidir”
Kariyeri hakkında konuşan genç teknik adam, “Süper Lig’den teklifler geldi. İşte dik duruş budur yarı yolda bırakmadık.  Organize edilmiş bazı grupların orada bağırmasından dolayı seyircinin de böyle galeyana gelip tezahüratta bulunması. Ben bütün Eskişehirspor taraftarına mal edemem. Ama şunu herkes şöyle bilsin ki, giderken de bizim safımız bellidir, geldiğimizde de safımız belliydi zaten” şeklinde konuştu. (Aytaç Ersoy)

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti