Yıldızların sesinden Büyükerşen’e ziyaret

Türk sinemasının unutulmaz kadın yıldızlarının filmlerinde şarkılarını seslendiren Belkıs Özener Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Güncel Hit: 253 / Yorum: 0 / 27 Mayıs 2017 17:46
Yıldızların sesinden Büyükerşen’e ziyaret
-A +A


 
 
Cuma akşamı Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde Kent Konseyi tarafından düzenlenen konserde bin 200 kişiye inanılmaz bir müzik ziyafeti sunan Belkıs Özener, özellikle Hülya Koçyiğit, Türkan Şoray, Filiz Akın, Fatma Girik gibi Türk sinemasının kadın yıldızlarının filmlerindeki şarkılarını film görüntüleri eşliğinde yeniden söyledi. Yılmaz Büyükerşen’le bir araya gelen Belkıs Özener, Eskişehir’e uzun zamandır gelmeyi, Büyükerşen ile görüşmeyi çok arzu ettiğini ve şehri çok beğendiğini söyledi. Kurtuluş Müzesi, Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi olmak üzere Eskişehir’de çeşitli müzeleri ziyaret ettiğini ve şehri gezdiğini söyleyen Özener, Yılmaz Büyükerşen’in Eskişehir’i bambaşka bir şehir yaptığını belirterek teşekkür etti.
Yılmaz Büyükerşen ise, “Özellikle orta kuşak jenerasyon ve üzeri yaştakiler Türk filmlerindeki yıldızları sesleriyle sevdiler, beğendiler, hatta onlara aşık oldular. Hülya Koçyiğit’in, Türkan Şoray’ın filmlerde söyledikleri şarkıların gerçek sesi sizsiniz. Onların büyük birer yıldız olmalarında sizlerin payı çok büyüktür. O nedenle sizin Türk sinemasına katkılarınız asla unutulamaz” dedi. HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Olumlu gelişmeler var

Olumlu gelişmeler var

19:25 21 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti